Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2019, 10:45

Squad z milionem sprzedanych egzemplarzy i aktualizacją Alpha 13

Studio Offworld Industires pochwaliło się, że sprzedaż taktycznego FPS-a Squad, który od 2015 roku jest dostępny w usłudze Steam Early Access, przekroczyła milion egzemplarzy. Gra otrzymała również aktualizację z nową zawartością.

Gra radzi sobie bardzo dobrze. - Squad z milionem sprzedanych egzemplarzy i aktualizacją Alpha 13 - wiadomość - 2019-05-02
Gra radzi sobie bardzo dobrze.

Studio Offworld Industries pochwaliło się, że sprzedało już ponad milion egzemplarzy gry Squad, czyli taktycznej strzelanki nastawionej na potyczki wieloosobowe.

Przypomnijmy, że obecnie produkcja sprzedawana jest we wczesnym dostępie. Squad zadebiutował w grudniu 2015 roku w Steam Early Access. Gra dostępna jest wyłącznie na PC i oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Od momentu premiery we wczesnym dostępie produkcja jest regularnie rozwijana za pomocą aktualizacji. Najnowszy patch, nazwany Alpha 13, ukazał się wczoraj. Łatka wprowadziła system zniszczeń kół i gąsienic, a lista specjalistycznych ról wzbogaciła się o inżyniera.

AKTUALIZACJA ALPHA 13 TO M.IN.:
  1. systemy zniszczeń kół i gąsienic,
  2. dodatkowa klasa- inżynier,
  3. nowy czołg, tryb i ekwipunek,
  4. liczne ulepszenia w mechanice i wariantach rozgrywki,
  5. przesiadka na nowszą wersję silnika Unreal.

Patch dodał również nowy tryb nazwany Destruction, w którym strona atakująca musi zniszczyć skrzynki ze sprzętem, umieszczane w losowych punktach map. Autorzy wprowadzili także zmiany do wariantów rozgrywki Invasion, Skirmish oraz Insurgency. Ponadto ulepszono wiele mechanizmów zabawy oraz dodano sporo nowego uzbrojenia i czołg T-62.

Autorzy przenieśli się także na nowszą wersję silnika Unreal. Niestety, wprowadzone przez niego zmiany popsuły mody. Dlatego trzeba je odinstalować, a ich twórcy powinni przygotować nowe wersje.

Warto na koniec wspomnieć, że pomimo ponad trzech lat, jakie upłynęły od premiery w Early Access, gra wciąż cieszy się sporą popularnością. Według danych serwisu Steam Charts, wczoraj w najgorętszym momencie dnia w tytuł bawiło się prawie 2,7 tysiąca osób.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Testujemy grę Squad - w spadkobiercy Project Reality strzela się na poważnie