Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2012, 07:59

autor: Adrian Werner

Darmowe DLC Mass Effect 3: Resurgence Pack wzbogaci tryb multiplayer

Studio BioWare zapowiedziało Mass Effect 3: Resurgence Pack. Będzie to darmowe DLC, które wprowadzi do trybu multiplayer nowe postacie, uzbrojenie oraz mapy.

 

Darmowe DLC Mass Effect 3: Resurgence Pack wzbogaci tryb multiplayer - ilustracja #1

Przez ostatnie dwa dni sporo pisaliśmy o Mass Effect 3: Extended Cut, czyli darmowym dodatku do Mass Effect 3 mającym rozszerzyć zakończenie tej gry. Okazuje się, że nie jest to jedyne DLC, nad którym pracuje obecnie BioWare. Kanadyjskie studio właśnie zapowiedziało Resurgence Pack. Rozszerzenie to wzbogaci tryb multiplayer o nowe mapy, postacie i uzbrojenie.

DLC dostępne będzie za darmo i wypuszczone zostanie w Europie już 11 kwietnia. Dzięki niemu stoczymy bitwy na dwóch dodatkowych poziomach:

 1. Firebase Condor - baza zlokalizowana na jednym z księżyców planety Palaven. Miejsce to stanowi kluczowy element w systemie obronnym rodzimego świata Turian, zapewniając flocie tej rasy miejsce na dokonanie napraw i uzupełnienie paliwa.
 2. Firebase Hydra - baza na planecie Ontarom. Pierwotnie była to kolonia Quarian, ale po ich odejściu została zajęta przez ludzkich osadników. Nowy gospodarze znacząco ulepszyli lokalne struktury i wybudowali potężną tamę, która zasila centrum łączności oraz ochraniającą je barierę kinetyczną. Utrata tej lokacji znacząco utrudniłaby komunikację pomiędzy armiami i flotami Przymierza Systemów.
Darmowe DLC Mass Effect 3: Resurgence Pack wzbogaci tryb multiplayer - ilustracja #2

Resurgence Pack pozwoli również na wcielenie się w jedną z sześciu nowych postaci:

 • Asari Justicar (Adept)
 • Krogan Battlemaster (Szturmowiec)
 • Szpieg Geth
 • Inżynier Geth
 • Żołnierz Batarian
 • Strażnik Batarian
Darmowe DLC Mass Effect 3: Resurgence Pack wzbogaci tryb multiplayer - ilustracja #3

Dodatek wzbogaci też arsenał graczy o trzy nowe typy uzbrojenia:

 • Striker Assault Rifle – krogański karabin załadowany eksplodującymi pociskami. Prędkość strzelania zwiększa się gdy wdusimy spust.
 • Kishock Harpoon Gun – pistolet batarian. Po skutecznym trafieniu pociski z niego wywołują obfite krwawienie.
 • Geth Plasma SMG – skonstruowany przez rasę Geth plazmowy karabin maszynowy. Tu również prędkość strzelania zwiększa się gdy wdusimy spust.

Jak te wszystkie nowości prezentują się w akcji możecie zobaczyć na pierwszym zwiastunie dodatku:

Darmowe DLC Mass Effect 3: Resurgence Pack wzbogaci tryb multiplayer - ilustracja #4 Mass Effect 3 to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG akcji i jednocześnie finał trylogii opowiadającej o walce Sheparda ze starożytną rasą maszyn znanych jako Żniwiarze. Poza kampanią dla pojedynczego gracza autorzy przygotowali również zaskakująco dobry tryb multiplayer w postaci kooperacyjnego Galaxy at War. W nim maksymalnie czterech graczy łączy siły przeciwko siłom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję. Sukcesy podczas rozgrywek wieloosobowych wpływają na polepszenie naszej sytuacji w kampanii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 3

Mass Effect 3