Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 lutego 2018, 17:46

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dungeons 2 za darmo na GOG.com

Doczekaliśmy się kolejnej promocji na GOG.com, w ramach której możecie za darmo otrzymać PC-tową grę. Tym razem padło na strategię Dungeons II.

13 lutego na GOG-u wystartowała promocja z okazji Chińskiego Nowego Roku. Oprócz setek przecenionych gier, doczekaliśmy się też jednej darmowej – The King of Fighters 2002. Promocja ta nie jest już aktualna, ale za to możecie załapać się na inną produkcję – Dungeons II z 2015 roku. Podobnie jak poprzednio, by ją otrzymać nie trzeba się specjalnie wysilać. Wystarczy, że macie konto na GOG-u (jak nie, to je załóżcie) i klikniecie na baner znajdujący się na stronie głównej. Tytuł zostanie przypisany do Waszej biblioteki. Promocja potrwa do godziny 15:00 w niedzielę.

Darmowa gra na weekend - Dungeons II - ilustracja #1

Przypominamy, że Dungeons II to strategia w stylu słynnego Dungeon Keepera. Gracze wcielają się we władcę lochów, którego zadaniem jest zbudowanie mrocznego imperium. Nie jest to być może genialna produkcja, ale też daleko jej do miana słabej. W naszej recenzji pisaliśmy m.in. o zróżnicowanych misjach, szybkiej rozgrywce czy absurdalnym humorze. Jeżeli więc nie graliście wcześniej, to zdecydowanie warto skorzystać z promocji na GOG-u.