Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2009, 10:22

autor: Gambrinus

Darksiders: Wrath of War bez wersji demonstracyjnej

Przedstawiciel Vigil Games, studia odpowiedzialnego za grę akcji Darksiders: Wrath of War, wczoraj oficjalnie poinformował, że ten tytuł nie doczeka się wersji demonstracyjnej.

Przedstawiciel Vigil Games,studia odpowiedzialnego za grę akcji Darksiders: Wrath of War, wczoraj oficjalnie poinformował, że ten tytuł nie doczeka się wersji demonstracyjnej. W przypływie szczerości David Adams nie mydlił oczu. Stwierdził, że studio po prostu nie miało czasu ani środków na przygotowanie dema. Wszystkie zasoby dewelopera zostały skierowane do dopieszczania ostatecznej wersji. Adams dodał, że dopracowywanie produktu trwało do ostatniej minuty.

Ponadto, dowiedzieliśmy się, że Vigil Games nie planuje na chwilę obecną żadnych dodatków w formie DLC. Adams nie wykluczył jednak takiej opcji w nieokreślonej przyszłości. Prawdopodobnie będzie to zależało od ilości sprzedanych egzemplarzy wersji podstawowej.

Darksiders: Wrath of War bez wersji demonstracyjnej - ilustracja #1

Darksiders: Wrath of War to bardzo smakowicie zapowiadająca się hybryda mechaniki z God of War i Zeldy doprawiona lekkimi elementami RPG. Obok ostrej rzeźni graczy czekać będzie spory świat do zwiedzenia, oraz dziesiątki zagadek, do których rozwiązania konieczne będzie kreatywne użycie dostępnego sprzętu. Grę wyróżnia niecodzienne tło fabularne. Wcielimy się bowiem w postać jednego z Jeźdźców Apokalipsy – tytułowego Wojnę (po Polsku nie brzmi to tak sprytnie jak w oryginale). Zdradzony i osamotniony będzie przemierzał zrujnowaną Ziemię, aby odzyskać odebrane mu zdolności.

Darksiders: Wrath of War ukaże się na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 i zgodnie z planem, gra do Europy trafi 8 stycznia 2010 roku.

Darksiders: Wrath of War bez wersji demonstracyjnej - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.