Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2016, 17:45

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dark Souls III - obejrzyj nowe materiały z rozgrywką

Firma Bandai Namco zorganizowała niedawno pokazy gry Dark Souls III dla przedstawicieli mediów. Zaowocowało to dzisiejszymi materiałami z rozgrywką, na których ukazano m.in. lokację Undead Settlement oraz bossa w formie wielkiego drzewa.

Na kanale serwisu PC Gamer na YouTubie opublikowano powyższy materiał wideo, na którym zaprezentowano, spory, bo 25-minutowy fragment rozgrywki z Dark Souls III. Akcja ma miejsce w lokacji Undead Settlement, a na końcu nagrania ukazano jednego z bossów – wielkie, chodzące drzewo, wspomagane przez swoich wyznawców. Co ciekawe, to nie jedyny tego typu materiał, gdyż firma Bandai Namco niedawno zorganizowała pokazy dla mediów, dzięki czemu w sieci zaczęły pojawiać się nowe zapowiedzi i gameplaye. Podobne nagrania przygotowały np. redakcje Eurogamera i Polygonu – znajdziecie je poniżej. Dodatkowo warto jeszcze wspomnieć, że wydawca udostępnił dziennikarzom Dark Souls III w wersji na konsolę PlayStation 4, więc to co możecie dziś obejrzeć pochodzi właśnie z tego urządzenia.

Dark Souls III ukaże się 12 kwietnia na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Produkcja dostępna będzie w trzech wersjach – zwykłej, edycji kolekcjonerskiej oraz Prestige. Dodatkowo w przyszłości gra doczeka się dwóch rozszerzeń, o których obecnie nie wiemy zbyt wiele. Opis przepustki sezonowej mówi jedynie o nowych mapach, bossach, wrogach oraz dodatkowej broni i pancerzach.

Dark Souls III - obejrzyj nowe materiały z rozgrywką - ilustracja #1

Dark Souls III to kolejna odsłona serii wymagających gier RPG akcji. Za produkcję ponownie odpowiada ekipa From Software, która ma na swoim koncie także pokrewnego Bloodborne’a czy też cykl Armored Core. Trójka ma trzymać się ustalonych w poprzednich dwóch częściach zasad, ale rozgrywka będzie mieć naleciałości wspomnianego przed chwilą ekskluzywa z konsoli PlayStation 4. Gameplay będzie więc nieco szybszy, a naleciałości rzeczonej produkcji zauważymy także u bossów.