Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2020, 11:25

Dark Souls 3 jeszcze trudniejsze; mod zmienia bossów i dodaje 150 przedmiotów

Bloodsouls: Judgement of Ash to nowa modyfikacja Dark Souls 3, która kierowana jest do weteranów serii poszukujących dodatkowych wyzwań. Twórca oferuje nowe lokacje, zmienione pojedynki z bossami i mnóstwo przedmiotów.

Dark Souls III Bloodsouls: Judgement of Ash jest kolejną ciekawą, stale rozwijaną modyfikacją gry studia FromSoftware. Odpowiedzialny za nią moder o nicku Papa Appa obiecuje 150 nowych broni, dodatkowe animacje, przeciwników, przebudowane walki z bossami oraz paru nowych przeciwników, lokacje oraz czary wraz z czwartą dziedziną - nekromancją.

Pojawiają się także zestawy uzbrojenia z gier Bloodborne i Black Desert Online oraz mangi Berserk. Twórca zaznacza, że celem modyfikacji jest zapewnienie większego wyzwania zaprawionym w bojach graczom, przez co poziom trudności jest wyższy niż w podstawowej grze.

Bloodsouls: Judgement of Ash jest ciągle rozwijane, więc możemy spodziewać się nowej zawartości w kolejnych wersjach oraz poprawek błędów, które społeczność na bieżąco wychwytuje. Jeśli chcecie zmierzyć się z nowym wyzwaniem w Dark Souls 3, przygotujcie 13 GB wolnego miejsca na dysku i udajcie się na stronę modyfikacji, skąd możecie ją pobrać.

  1. Oficjalna strona internetowa studia From Software
  2. Oficjalna strona internetowa firmy Bandai Namco Entertainment