Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2021, 11:15

Ten mod do Cyberpunk 2077 jest alternatywą dla zapisywania gry

Modyfikacja Death Alternative V2 pozwala ominąć wymóg wczytania zapisu gry po śmierci postaci, dając w zamian opcję skorzystania z ubezpieczenia na życie.

W SKRÓCIE:
  1. Mod Death Alternative V2 do Cyberpunka 2077 zmienia to, co dzieje się po śmierci bohatera.

Modyfikacja do Cyberpunka 2077 pt. Death Alternative v2 zmienia kompletnie sposób odradzania się w grze, pozwalając bardziej wczuć się w przedstawiony świat. Omija ona wymóg wczytywania ostatniego zapisu po śmierci V, o ile wykupimy wcześniej ubezpieczenie na życie.

Być może fanom produkcji ten mod jest znany od dłuższego czasu. Przedwczoraj pojawiła się uaktualniona wersja, kompatybilna z najnowszą aktualizacją Cyberpunka 2077. Jej autor, 3nvy, postanowił umieścić w grze opcję zakupu trzech pakietów ubezpieczenia. Możemy je dostać w budynku Trauma Team.

Decydując się na jedną z trzech opcji, po śmierci odrodzimy się w najbliższym pokoju hotelowym z adekwatnym do wykupionej polisy poziomem zdrowia. Prezentuje się to następująco:

  1. srebro – koszt 10.000 kredytów, odnowienie 25% punktów życia po zgonie;
  2. złoto – 25.000 kredytów, 50% życia odnowione po zgonie;
  3. platyna – 50.000 kredytów, 100% życia po zgonie.

Mod będzie nadal rozwijany i kolejne wersje powinny przynieść zniesienie ograniczenia dostępności pakietów w budynku Trauma Team oraz różne negatywne modyfikatory pełniące rolę kary po śmierci. Co ciekawe, po jego instalacji nadal będziecie mogli korzystać z klasycznego rozwiązania – wczytywania zapisu gry po zgonie.

Death Alternative V2 pobierzecie z oficjalnej strony projektu w serwisie Nexus Mods. Jeśli interesują Was inne opcje rozgrywki, to instalacja Appearance Menu Mod pozwala współpracować z ekipą Trauma Team, a Full Gameplay Rebalance kompletnie zmienia balans i „feeling” gry. Co ciekawe, CD Projekt Red postanowił zatrudnić modderów, by pomogli mu naprawiać Cyberpunka 2077.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry