Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 25 sierpnia 2021, 12:30

autor: Edyta Jastrzębska

Cyberpunk 2077 niczym SWAT - mod pozwala współpracować z Trauma Team

Twórcy modyfikacji do Cyberpunka 2077 wciąż nie zawodzą i dostarczają kolejne ciekawe urozmaicenia rozgrywki. Tym razem dzięki modowi możemy współpracować z Trauma Team.

Cyberpunk 2077, pomimo fatalnego startu i niewykorzystanego potencjału, ma rzeszę fanów, która na własną rękę stara się rozwijać grę i wprowadzać do niej kolejne usprawnienia oraz urozmaicenia, czyniące rozgrywkę atrakcyjniejszą. Nasz czytelnik, pablo397, zwrócił uwagę na popularnego moda, którego działanie zaprezentował na krótkim filmiku.

Appearance Menu Mod pozwala na zapisanie postaci i zmianę jej wyglądu, a także przywołanie towarzyszy, którzy mogą wesprzeć nas podczas misji. W ten sposób zyskujemy możliwość poproszenia o pomoc zespołu Trauma Team. Działanie moda jest proste – umożliwia wezwanie dowolnego NPC-a, oznaczenie go jako towarzysza i, jeśli jest postacią typu bojowego, zaangażowanie go do walki. Poza tym dzięki modyfikacji możemy zapisać różne stroje dla naszej postaci i później te gotowce przywdziać, a także wezwać pojazdy militarne i zmienić wygląd tych, które należą do nas.

Na poniższym filmiku widzimy, jak gracz dzięki modowi współpracuje z Trauma Team:

Modyfikację Appearance Menu Mod można pobrać z serwisu Nexus Mods. Do działania niezbędny jest mod Cyber Engine Tweaks, który możecie pobrać stąd. Instalacja obu elementów nie nastręcza trudności, gdyż twórcy udostępnili instrukcje na stronach, na których znajdziemy obie modyfikacje.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Ogromna modyfikacja Cyberpunk 2077 kompletnie zmienia balans gry
  3. Cyberpunk 2077 w 4K na RTX 3090 - zobacz połączenie ponad 50 modów