Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 22 sierpnia 2021, 10:47

Ogromna modyfikacja Cyberpunk 2077 kompletnie zmienia balans gry

Potężna modyfikacja Full Gameplay Rebalance bierze na cel kompletną przebudowę balansu Cyberpunka 2077. Poprawionych zostało wiele ważnych aspektów rozgrywki.

Aktualizacja:

Scissors123454321, czyli autor moda Full Gameplay Rebalance, udzielił nam zgody na umieszczenie projektu na naszym FTP wraz z polską instrukcją instalacji:

  1. Full Gameplay Rebalance - pobierz mod
W SKRÓCIE:
  1. Modyfikacja Cyberpunk 2077 pt. Full Gameplay Rebalance bierze na cel dogłębną naprawę gry.
  2. Twórca zapewnia o pełnej kompatybilności z oficjalną aktualizacją w wersji 1.3.

Ogromna modyfikacja Cyberpunka 2077 znacząco zmienia produkcję studia CD Projekt RED. Po aktualizacji 1.3, która nie spełniła oczekiwań graczy, pomijając wiele znanych błędów i nie ignorując wiele aspektów oczekujących przebudowy, to modderzy (kolejny raz) podejmują się ratowania gry.

Full Gameplay Rebalance to zbiór poprawek przygotowanych przez moddera posługującego się nickiem Scissors123454321. Jak możecie wywnioskować po nazwie modyfikacji, przebudowuje ona kompletnie balans gry. Podstawą tego jest wyrzucenie z Cyberpunka 2077 opcji skalowania poziomów i statystyk, obniżenie szansy na obrażenia krytyczne oraz zamianę na procentową (zamiast całkowitej) odporność na statusy.

To oczywiście pociągnęło za sobą kolejne zmiany. Autor chwali się, że pogrzebał przy SI przeciwników, umiejętnościach, mechanikach rozgrywki, statystykach, perkach, punktach doświadczenia oraz działaniu broni. Na tapet wzięto też modyfikacje broni, działanie wszczepów, hacków oraz cen u kupców.

Dla niektórych zmiany wprowadzone przez modyfikację Full Gameplay Rebalance podnoszą znacząco poziom trudności. Jednak autor dał możliwość dostosowania zmian pod swoje preferencje, więc wystarczy zapoznać się z krótkim przewodnikiem i zabrać się za tweakowanie zmian. Warto też podkreślić, że mod jest w pełni kompatybilny z najnowszą łatką 1.3.

Dajcie znać, jak oceniacie Cyberpunk 2077 po instalacji tego moda. Czy w Waszej opinii warto i zmiany wprowadzone są faktycznie tak znaczące i warte uwagi graczy.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Recenzja gry Cyberpunk 2077 – samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  4. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry