Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 czerwca 2021, 14:04

autor: aadamus

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 8 czerwca 2021

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Cyberpunka 2077, Iron Harvest, Metro Exodus, Crysis Remastered i GreedFall.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Okazje te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

GreedFall

GreedFall to osadzone w świecie fantasy RPG akcji. W czasie przygody wcielamy się w przedstawiciela Kongregacji Kupieckiej, który przybywa na wyspę, by znaleźć lekarstwo na chorobę wyniszczającą Stary Świat. Grę kupimy w Microsoft Store za 65,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. GreedFall w Microsoft Store
 2. GreedFall - poradnik do gry

Drug Dealer Simulator

Drug Dealer Simulator to symulator, w którym wcielamy się tytułowego handlarza narkotyków. Celem zabawy jest systematyczne powiększanie nielegalnego imperium. Tytuł zakupimy na GamersGate za 45,02 zł. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.

 1. Drug Dealer Simulator w GamersGate

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to gra RPG akcji utrzymana w klimacie science fiction. W czasie przygody wcielamy się w V – najemnika, który w czasie jednej z akcji wchodzi w posiadanie czipu zawierającego świadomość Johny’ego Silverhanda. Produkcję kupimy w Epic Games Store za 119,20 zł (cena z kuponem). Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Cyberpunk 2077 w Epic Games Store
 2. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Metro Exodus

Metro Exodus to trzecia odsłona cyklu FPS-ów inspirowanych twórczością Dmitrija Głuchowskiego. W czasie przygody wcielamy się Artema, który wraz ze swoimi towarzyszami z zakonu Spartan odkrywa rządowy spisek, wskutek czego bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia tuneli metra i ruszenia w świat na pokładzie pociągu Aurora. Gra jest dostępna w Epic Games Store za 27,60 zł (cena z kuponem). Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Metro Exodus w Epic Games Store
 2. Metro Exodus - poradnik do gry

Crysis Remastered

Crysis Remastered to odświeżona wersja FPS-a wydanego w 2007 roku. W grze wcielamy się w Nomada, który przybywa na wyspy Lingshan, by zbadać sprawę zaginionych archeologów. Grę kupimy w Epic Games Store za 49,50 zł. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.

 1. Crysis Remastered w Epic Games Store

Iron Harvest

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w dieselpunkowym uniwersum 1920+ wykreowanym przez polskiego artystę Jakuba Różalskiego. Gra jest dostępna w Epic Games Store za 67,49 zł (cena z kuponem). Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Iron Harvest w Epic Games Store

Outer Wilds

Outer Wilds to nastawiona na eksplorację przygodówka. W czasie przygody wcielamy się w rekruta programu kosmicznego Outer Wilds Ventures, a naszym zadaniem jest zbadanie funkcjonującego w pętli czasowej układu słonecznego. Grę kupimy w Epic Games Store za 31,20 zł (cena z kuponem). Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.

 1. Outer Wilds w Epic Games Store

Surviving the Aftermath

Surviving the Aftermath to osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości strategia ekonomiczna z gatunku city builder. Naszym zadaniem jest sprawny rozwój kolonii złożonych z ocalałych z kataklizmu. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 27,49 zł (cena z kuponem). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Surviving the Aftermath w Epic Games Store

Rustler

Rustler to przygodowa gra akcji inspirowana dwuwymiarowymi odsłonami cyklu GTA. W czasie przygody trafiamy do średniowiecza, wcielamy się w awanturnika nazywanego The Guy i eksplorujemy otwarty świat, wykonując misje, kradnąc konie i siejąc zamęt wśród mieszkańców okolicznych wiosek. Produkcję można nabyć na Steamie za ok. 65,69 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Rustler na Steamie

Vaporum

Vaporum to osadzony w klimatach steampunkowych dungeon crawler. W czasie przygody kierujemy drużyną postaci uwięzionych na tajemniczej wyspie. W jej centrum stoi mechaniczna wieża, a naszym zadaniem jest dostanie się na jej ostatnie piętro. Produkcję można nabyć na Steamie za ok. 28,79 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Vaporum na Steamie

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.