Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2021, 09:25

autor: Aquma

CD Projekt nie porzuci Cyberpunka 2077

Adam Kiciński – prezes zarządu CD Projektu – zapewnił w wywiadzie, że firma nie zamierza porzucać swojego flagowego projektu, czyli Cyberpunka 2077.

W SKRÓCIE:

  1. Adam Kiciński zapewnił, że firma CD Projekt nie zamierza porzucać Cyberpunk 2077;
  2. twórcy chcą dopracować tytuł i sprawić, że przez lata będzie dobrze się sprzedawał.

Prezes zarządu firmy CD Projekt – Adam Kiciński – udzielił wywiadu agencji Reuters. Głównym tematem rozmowy była oczywiście gra RPG Cyberpunk 2077 i jej problematyczna premiera. Szef polskiego studia zapewnił, że deweloperzy chcą naprawić swoje dzieło i sprawić, że przez kolejne lata będzie świetnie się sprzedawało.

Nie widzę możliwości odłożenia Cyberpunka 2077 na półkę. Jesteśmy przekonani, że uda nam się doprowadzić grę do takiego stanu, że będziemy mogli być z niej dumni i z powodzeniem sprzedawać ją przez kolejne lata – stwierdził szef CD Projektu.

Adam Kiciński wspomniał też ponownie o planach firmy na kolejne lata – CD Projekt chce przejść „fundamentalną przemianę”, która pozwoli firmie pracować równolegle na dwoma tytułami.

Co ciekawe, gra CD Projekt RED ponownie pojawiła się też w tweecie miliardera Elona Muska, który zachwycił się jej poziomem artystycznym.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku w wersjach na komputery oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (dzięki wstecznej kompatybilności działa także na PlayStation 5 i Xboksie Series X/S). Niestety, w dniu wydania produkcję trapiły liczne bugi i problemy, które były szczególnie dotkliwe na sprzęcie poprzedniej generacji. W związku z kiepskim stanem technicznym tytuł został usunięty z PlayStation Store. Od tego czasu ukazało się kilka łatek, które poprawiły sytuację, ale gra nadal nie działa najlepiej na części platform.

  1. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  2. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  3. Cyberpunk 2077 – poradnik
  4. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna