Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 23:30

autor: Michał Jodłowski

Criterion Games pracuje nad pierwszoosobowym symulatorem sportów ekstremalnych

Studio Criterion Games, najlepiej znane z serii Burnout, pracuje nad pierwszoosobowym symulatorem sportów ekstremalnych. Choć gra nie ma jeszcze tytułu, twórcy zdradzają, że inspirują się filmikami, jakie zamieszczają w serwisie YouTube ludzie uprawiający najbardziej ekscytujące i często najniebezpieczniejsze sporty.

Podczas targów E3 w Los Angeles pokazano krótki materiał filmowy przedstawiający nienazwaną jeszcze grę studia Criterion Games, które najlepiej jest znane z serii Burnout. Deweloperzy pracują nad pierwszoosobowym symulatorem sportów ekstremalnych. Za swoją inspirację podają rozmaite filmiki w serwisie YouTube publikowane przez ludzi uprawiających najbardziej ekscytujące i często najniebezpieczniejsze sporty. W grze pojawią się nie tylko różnorakie pojazdy, ale także narty czy spadochrony, zatem wachlarz dyscyplin będzie prawdopodobnie szeroki. Ponadto karkołomna roz(g)rywka będzie miała miejsce w zróżnicowanych obszarach.

W tej chwili niczego więcej nie wiadomo o owej grze, a powyższy filmik to jedyny dostępny materiał multimedialny jej poświęcony. Pomysł wydaje się jednak oryginalny, więc z pewnością warto śledzić postępy prac deweloperów.