Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2018, 10:19

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC - minimalne wymagania sprzętowe

Studio Vicarious Visions i firma Activision ujawniły minimalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Dowiedzieliśmy się także, że gra zaoferuje sterowanie za pomocą myszki i klawiatury.

Crash zawita na nowe platformy w lipcu. - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC - minimalne wymagania sprzętowe - wiadomość - 2018-03-12
Crash zawita na nowe platformy w lipcu.
CRASH BANDICOON N. SANE TRILOGY W SKRÓCIE:
 1. Deweloper pierwowzoru: Naughty Dog
 2. Deweloper remake’u: Vicarious Visions
 3. Wydawca: Activision
 4. Gatunek: platformówka 3D
 5. Platformy: PS4, PC, XONE, Switch
 6. Data premiery na PS4: 30 czerwca 2017 r.
 7. Data premiery na PC/XONE/Switch: 10 lipca 2018 r.

Przedwczoraj potwierdziły się krążące od dłuższego czasu plotki i firma Activision oficjalnie zapowiedziała, że na PC oraz konsole Xbox One i Nintendo Switch zmierza Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czyli remake trzech pierwszych odsłon klasycznego cyklu platformówek studia Naughty Dog, który w zeszłym roku zadebiutował na PlayStation 4. Teraz pojawiło się kilka nowych informacji na temat pecetowej wersji gry.

Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, że konwersja Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC zaoferuje nowe modele sterowania. Poza obsługą tradycyjnych padów dostępna też będzie opcja zabawy za pomocą myszki i klawiatury oraz z użyciem kontrolera Steam.

Ponadto w serwisie Steam pojawiła się strona poświęcona pecetowej wersji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, dzięki czemu poznaliśmy jej minimalne wymagania sprzętowe.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3.4GHz
 2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2GB lub AMD Radeon HD 7850 2GB
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. System operacyjny: Windows 7

Warto zauważyć, że odpowiedzialne za pierwowzór na PlayStation 4 studio Vicarious Visions zajmuje się również konwersją na pecety. W zeszłym roku zespół ten wyprodukował bardzo udany port Destiny 2 na PC, więc liczymy, że i tym razem twórcy nie zawiodą.

Przypomnijmy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ukazało się 30 czerwca zeszłego roku, wyłącznie w wersji na PlayStation 4. Produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, rozchodząc się w ponad 2,5 mln egzemplarzy. Projekt otrzymał również dobre recenzje. Średnia ocen według serwisu Metacritic wynosi 80%, a nasz redaktor wystawił grze notę 8.0/10.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w edycjach na pecety oraz konsole Xbox One i Nintendo Switch trafi do sprzedaży 10 lipca tego roku. Niestety, gra zaoferuje wyłącznie angielską wersję językową.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Recenzja gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – klasyk odświeżony