Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2018, 23:56

autor: "Vergil"

[Aktualizacja] Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zmierza na PC, Xboksa One i Nintendo Switch

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to doskonały przykład tego, jak powinny wyglądać odświeżone wersje hitów sprzed kilku generacji konsol. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że jeszcze tego lata przekonają się o tym posiadacze komputerów PC i konsol Xbox One oraz Nintendo Switch.

AKTUALIZACJA: Firma Activision potwierdziła oficjalnie, że trylogia przygód Crasha Bandicoota pojawi się także na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One w tym samym terminie, w którym ma zadebiutować edycja na Nintendo Switch. Poniżej znajdziecie zwiastun pecetowej wersji gry.

W lutym światło dzienne ujrzały nieoficjalne doniesienia, wedle których Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miałoby jeszcze w tym roku trafić między innymi na Nintendo Switch. Owe wieści znalazły oficjalne potwierdzenie w trakcie dzisiejszego Nintendo Direct, na którym gigant z Kioto ujawnił, że kompilacja trzech odświeżonych wersji przygód tytułowego jamraja pasiastego trafi na „pstryczka” 10 lipca bieżącego roku.

Zaprezentowano również krótkie fragmenty rozgrywki, na podstawie których można stwierdzić, że produkcja dobrze zniesie przenosiny na słabszą konsolę. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że na małym ekranie Switcha cięcia w oprawie graficznej (bo bez takowych raczej się nie obędzie) nie będą tak bardzo rzucać się w oczy.

Crash Bandicoot zdobył już serca posiadaczy PlayStation 4. Czy ta sama sztuka uda mu się z graczami bawiącymi się na pozostałych platformach? - [Aktualizacja] Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zmierza na PC, Xboksa One i Nintendo Switch - wiadomość - 2018-03-09
Crash Bandicoot zdobył już serca posiadaczy PlayStation 4. Czy ta sama sztuka uda mu się z graczami bawiącymi się na pozostałych platformach?