Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2018, 09:32

autor: Adrian Werner

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na PC i Switch. Kolejna gra z serii ukaże się w 2019 r.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zawita w tym roku na PC i Nintendo Switch. Ponadto dowiedzieliśmy się, że firma Activision ma wobec marki plany rozwoju na pięć następnych lat i obejmą one m.in. nową grę w 2019 r.

Crash wbiegnie w tym roku na nowe platformy. - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na PC i Switch. Kolejna gra z serii ukaże się w 2019 r. - wiadomość - 2018-02-05
Crash wbiegnie w tym roku na nowe platformy.
CRASH BANDICOON N. SANE TRILOGY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper pierwowzoru: Naughty Dog
  2. Deweloper remake’u: Vicarious Visions
  3. Wydawca: Activision
  4. Gatunek: platformówka 3D
  5. Platformy: PS4, PC, Switch
  6. Data premiery na PS4: 30 czerwca 2017 r.
  7. Data premiery na PC/Switch: 2018 r.

W sieci pojawił się raport branżowy opisujący zabawki i inne licencjonowane produkty, które będzie można kupić w Europie w tym roku. Znalazła się w nim strona poświęcona marce Crash Bandicoot, zawierająca sporo ciekawych informacji dla fanów tej serii.

Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, że w tym roku na pecety i konsolę Nintendo Switch trafi Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czyli remake trzech pierwszych odsłon klasycznego cyklu platformówek studia Naughty Dog. Produkcja zadebiutowała w zeszłym roku na PlayStation 4 i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, więc cieszy nas fakt, że zagrać w nią będą mogli także posiadacze innych platform.

Ponadto raport zawiera informację, że właściciel marki, czyli firma Activision, ma wobec niej plany na następnych pięć lat. W ich ramach w przyszłym roku ukaże się nowa produkcja z serii. Na razie nie wiadomo, czy chodzi o nową grę, czy też może będzie to remake innych starszych odsłon cyklu. Istnieje też szansa, że wydawca wróci do Crash Team Racing, czyli serii pobocznej, koncentrującej się na wyścigach gokartów.

Przypomnijmy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ukazało się 30 czerwca zeszłego roku, wyłącznie w wersji na PlayStation 4. Produkcja okazała się sporym sukcesem, rozchodząc się w ponad 2,5 mln egzemplarzy. Projekt zyskał również sympatię recenzentów. Średnia ocen według serwisu Metacritic wynosi 80%. Z tym konsensusem zgodził się również nasz redaktor, który wystawił grze notę 8.0/10.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – klasyk odświeżony
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.