Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2013, 21:25

Company of Heroes 2 – rozpoczynają się zamknięte testy beta

Na Steamie startują zamknięte testy beta Company of Heroes 2. Zgodnie z zapowiedziami, dostęp do gry otrzymają osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Beta zapewnia możliwość zabawy na sześciu mapach, w pojedynkę lub z innymi graczami.

Po bankructwie THQ dewelopera gry kupiła firma Sega - Company of Heroes 2 – rozpoczynają się zamknięte testy beta - wiadomość - 2013-04-02
Po bankructwie THQ dewelopera gry kupiła firma Sega

Zgodnie z zapowiedziami producentów Company of Heroes 2, które zostały złożone pod koniec marca, dziś startują zamknięte testy tytułu. Beta produkcji jest już, jak informują niektórzy gracze, dostępna w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam. Z poziomu biblioteki ściągną ją bez problemu osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Oferuje ona możliwość solowej oraz multiplayerowej zabawy na jednej z sześciu map, które przeniosą nas w różne zakątki ZSSR, między innymi, na Ukrainę oraz przedmieścia Moskwy. Pojedynki odbywać będą się mogły w formacie: 1 na 1, 2 na 2, 3 na 3 oraz 4 na 4 graczy. Producenci obiecali, że po zakończeniu pierwszej fazy testów, zostaną one otwarte dla szerszej grupy zainteresowanych. Na razie jednak nie wiemy dokładnie kiedy i czy na pewno do tego dojdzie. Beta wspiera większość funkcji oferowanych przez Steam, takich jak wyszukiwanie przyjaciół czy meczów.

Company of Heroes 2 to strategia czasu rzeczywistego, w której wcielimy się w dowódcę oddziałów Armii Czerwonej w latach 1941-1945. Relic tworzy grę opierając ją na fundamentach udanego i docenianego pierwowzoru, wprowadzając przy tym wiele nowinek i poprawek. Zmianom ulegnie między innymi system osłon, mechanika poruszania się pojazdów i parę innych elementów. Ważną rolę podczas bitew odegrają warunki atmosferyczne. Company of Heroes 2 trafi do sklepów 25 czerwca 2013 roku.

  1. Oficjalna strona Company of Heroes 2