Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2014, 11:13

autor: Góral

Company of Heroes 2 i Rising Storm przez weekend za darmo na Steamie

W sklepie Steam rozpoczęto kolejny darmowy weekend. Tym razem do godziny 22:00 w niedzielę można bawić się grami Company of Heroes 2 i Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza (Rising Storm). Dodatkowo obie produkcje zostały przecenione i można je nabyć w promocji do poniedziałku, do godziny 19:00.

Company of Heroes 2 i Rising Storm przez weekend za darmo na Steamie - ilustracja #1

W tym tygodniu, w ramach darmowego weekendu w sklepie Steam, udostępniona została gra Company of Heroes 2 oraz samodzielny dodatek do Red Orchestra: Heroes of Stalingrad - Nadciągająca Burza (Rising Storm). Obiema produkcjami można bawić się bez ponoszenia dodatkowych kosztów do godziny 22:00 w niedzielę. Dodatkowo, jeżeli spodobały Wam się te pozycje, to możecie je nabyć w znacznie obniżonych cenach do godziny 19:00 w najbliższy poniedziałek. Grę strategiczną od studia Relic Entertainment znajdziecie w tym miejscu za 11,89 euro (około 50 zł), a strzelankę deweloperów z Tripwire Interactive kupicie za 3,49 euro (niecałe 15 zł) wchodząc na kartę produkcji w sklepie Steam. Jednocześnie warto zauważyć, że w obu przypadkach przecenom uległy także wersje Deluxe oraz rozmaite dodatki.

Przy okazji studio odpowiedzialne za grę Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza zaktualizowało wersję Game of the Year o nową zawartość, dzięki czemu znajdziemy w niej:

  • dwa dodatkowe pojazdy - Universal Carrier (Rosja), SdKfz-251 (Niemcy),
  • aktualizacje trzech map - Arad 2, Barashka i Rakowice oraz jedną zupełnie nową - Maggot Hill,
  • tryb Search & Destroy,
  • trzy mapy społeczności (Phosphate Plant, Otori Shima, Myshkova River), które stały się oficjalną częścią gry.