Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2015, 11:15

autor: Góral

Cofający czas Ekko dołączy do grona championów League of Legends

Studio Riot Games, deweloper gry League of Legends, ujawniło nowego bohatera popularnej produkcji. Jest nim Ekko – walczący mieczem chłopak, który potrafi cofać czas o kilka sekund.

League of Legends w skrócie:
  • Gatunek: MOBA
  • Deweloper: Riot Games
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: październik 2009 roku
  • Nowa postać: Ekko – chłopak potrafiący cofać czas

Studio Riot Games zaprezentowało nowego bohatera, który dołączy wkrótce do obsady popularnej gry MOBA League of Legends. Mowa o Ekko – młodym chłopaku, posiadającym urządzenie umożliwiające cofanie się w czasie o kilka sekund. Nie zdradzono żadnych szczegółów, ale z powyższego zwiastuna można wywnioskować, że umiejętność chłopaka umożliwi naprawianie popełnionych błędów, przy czym ich konsekwencji w postaci obrażeń nie będzie się dało odwrócić. Na materiale wideo ukazano m.in. atak przeciwnika Ekko, który zgniótł mu rękę, a po cofnięciu czasu bohater nie był w stanie już jej używać. Niestety na ten moment to wszystko, co wiemy.

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier wykorzystujących model biznesowy free-to-play. Produkcja została stworzona przez studio Riot Games, założone w 2006 roku przez Brandona Becka i Marca Merrilla. Tytuł zadebiutował w 2009 roku i od tamtej pory cały czas się rozwija. Projekt jest też jedną z najważniejszych pozycji, jeżeli chodzi o e-sport. W 2014 roku finały League of Legends World Championship obejrzało 27 milionów widzów.

Ekko walczy mieczem i potrafi cofać czas. - League of Legends - potrafiący cofać czas Ekko dołącza do grona postaci - wiadomość - 2015-05-11
Ekko walczy mieczem i potrafi cofać czas.