Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2013, 15:28

autor: Hed

Co nowego w Diablo III – przegląd zawartości łatki 1.0.7

Blizzard przybliżył zawartość łatki 1.0.7 do Diablo III. Zgodnie z obietnicą, znajdzie się w niej pierwszy tryb PvP: opcja prowadzenia walk między maksymalnie czterema graczami.

Diablo III z pojedynkami – co znajdziemy w łatce 1.07? - Co nowego w Diablo III – przegląd zawartości łatki 1.0.7 - wiadomość - 2013-01-13
Diablo III z pojedynkami – co znajdziemy w łatce 1.07?

Na stronie Diablo III pojawił się przegląd nowości, na jakie można liczyć w łatce 1.0.7, która podobno niedługo trafi na serwery testowe. Aktualizacja przyniesie podwaliny trybu PvP, a konkretniej stosunkowo prostą opcję prowadzenia pojedynków w specjalnej strefie gry. Standardowo nie zabraknie też zmian w ustawieniach postaci – tym razem skoncentrowano się na próbie zbalansowania klas Czarownicy i Mnicha.

W przeglądzie zawartości zmian w łatce 1.0.7 czytamy, że Blizzard wprowadzi w niej pierwsze elementy PvP, a konkretniej prostą formę pojedynkowania się. Dodatek pozwoli rzucić wyzwanie innym graczom w specjalnej strefie (Scorched Chapel), do której przeniesie nas postać Neka. W tej wersji walki będzie można prowadzić między maksymalnie czterema osobami. Tryb nie będzie zawierał punktacji, nagród i żadnych rozbudowanych funkcji.

Pozostałe nowości dotyczą wspomnianych klas postaci, przedmiotów (pojawią się między innymi dodatkowe recepty i klejnoty), potworów i innych pomniejszych kwestii. Blizzard zapewnia, że to tylko najważniejsze dodatki, jakie znajdą się w Diablo III wraz z patchem 1.0.7 . Testowanie łatki rozpocznie się wkrótce. Firma nie podała jej dokładnej daty premiery, ale zachęciła graczy do sprawdzenia zmian i wyrażenia zdania na ich temat.

Diablo III to trzecia odsłona doskonale znanej serii gier akcji RPG, na którą fani musieli czekać wiele długich lat. Produkcja zebrała bardzo wysokie oceny i sprzedała się świetnie. W dniu premiery zabrakło w niej jednak kilku istotnych elementów, w tym trybu PvP. Blizzard wspiera grę i regularnie wypuszcza do niej aktualizacje. Nie wszystkie pomysły trafiają do gry – niedawno firma podała, że zrezygnowała z drużynowych walk PvP.

  1. Oficjalna strona Diablo III

Ostatnia aktualizacja: 2013-01-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo III

Diablo III