Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2020, 09:43

autor: Adrian Werner

Civilization 6 New Frontier Pass bestsellerem pomimo krytyki graczy

W zeszłym tygodniu największym bestsellerem na Steamie okazał się New Frontier Pass, czyli przepustka na sześć DLC do Sid Meier's Civilization VI. Sukces ten osiągnięto pomimo tego, że recenzje paczki są mieszane.

Civilization 6 New Frontier Pass bestsellerem pomimo krytyki graczy - ilustracja #1
Pakiet Majów i Wielkiej Kolumbii, czyli pierwszy dodatek z New Frontier Pass, zadebiutował w ubiegłym miesiącu.

Studio Valve udostępniło listę najlepiej sprzedających się produkcji na Steamie w ubiegłym tygodniu według wygenerowanego przez nie przychodu. Na czele zestawienia znalazła się Civilization VI - New Frontier Pass, czyli przepustka sezonowa zapewniająca dostęp do sześciu pakietów DLC do szóstej części cyklu Cywilizacja. Pierwszy z nich ukazał się w ubiegłym miesiącu, a ostatni ma zadebiutować w marcu 2021 r.

Popularność New Frontier Pass jest warta odnotowania zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przepustka nie spotkała się z ciepłym przyjęciem. Na Steamie tylko 59% ocen użytkowników jest pozytywnych. Gracze narzekają, że całość jest zbyt droga (obecnie kosztuje 169 złotych), jak na oferowaną zawartość. Krytykowany jest również niski poziom dopracowania technicznego.

Jak jednak widać, nie przeszkodziło to projektowi w okazaniu się wielkim sukcesem. Fani Sid Meier's Civilization VI są tak spragnieni nowej zawartości, że i tak uczynili z New Frontier Pass najlepiej zarabiającą płatną produkcję ubiegłego tygodnia.

  1. Sid Meier’s Civilization VI za darmo w Epic Games Store
  2. Recenzja gry Civilization VI – o jedną turę od ideału
  3. Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry
  4. Oficjalna strona gry

Największe bestsellery Steam minionego tygodnia

Pełną listę bestsellerów Steam za miniony tydzień znajdziecie poniżej. Warto także zwrócić uwagę na drugą pozycję Total War: Warhammer II. Gra przeżywa obecnie złoty okres i w zeszłym tygodniu ustanowiła swój nowy rekord aktywności. Bardzo dobrze radzi sobie również karcianka Monster Train, która zadebiutowała 21 maja.

#

Gra:

1

New Frontier Pass do Sid Meier's Civilization VI

2

Total War: Warhammer II

3

Monster Train

4

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

5

No Man's Sky

6

Terraria

7

Deep Rock Galactic

8

Playerunknown's Battlegrounds

9

Red Dead Redemption 2

10.

Halo: The Master Chief Collection

  1. Steam – strona oficjalna serwisu

Ostatnia aktualizacja: 2020-06-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier's Civilization VI