Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2014, 10:29

autor: Góral

Chivalry: Medieval Warfare i Arma III - darmowy weekend na Steamie

W sklepie Steam rozpoczął się kolejny darmowy weekend. Tym razem do promocji trafiły gry Chivalry: Medieval Warfare i Arma III, którymi można się bawić bez ponoszenia kosztów do niedzieli, do godziny 22:00. Oprócz tego studio Bohemia Interactive rozdaje Armę: Cold War Assault oraz sprzedaje inne swoje produkcje po obniżonych cenach.

Bohemia Interactive przecenia swoje gry w sklepie Steam. - Chivalry: Medieval Warfare i Arma III - darmowy weekend na Steamie - wiadomość - 2014-05-16
Bohemia Interactive przecenia swoje gry w sklepie Steam.

W tym tygodniu przez weekend za darmo można bawić się grą akcji Chivalry: Medieval Warfare oraz taktycznym FPS-em Arma III. Rozgrywka w obu produkcjach dostępna jest bez ponoszenia kosztów do niedzieli, do godziny 22:00. Ponadto możecie je nabyć w obniżonych cenach. Za pierwszą z wymienionych zapłacicie 4,24 euro (około 18 zł – zniżka 75%), a za drugą 26,99 euro (około 112 zł – zniżka 40%). Jednocześnie warto wspomnieć, że studio Bohemia Interactive rozpoczęło weekendową promocję na swoje tytuły, w ramach której za darmo na zawsze otrzymuje się grę Arma: Cold War Assault (wystarczy dodać ją do swojej biblioteki), a pozostałe projekty zostały przecenione.

Chivalry: Medieval Warfare i Arma III - darmowy weekend na Steamie - ilustracja #2Chivalry: Medieval Warfare to produkcja autorstwa studia Torn Banner. Tytuł, przeznaczony głównie do multiplayera, ukazuje średniowieczne walki z perspektywy pierwszej osoby. Gra zadebiutowała na rynku w październiku 2012 roku, by po roku doczekać się rozszerzenia Chivalry: Deadliest Warrior. Dodatek umożliwia wcielenie się m.in. w samuraja, spartiatę oraz wikinga.

Chivalry: Medieval Warfare i Arma III - darmowy weekend na Steamie - ilustracja #3Arma III to trzecia odsłona strzelanek od studia Bohemia Interactive, starająca się w realistyczny sposób oddać współczesne pole walki. Tytuł ukazał się na komputerach PC we wrześniu 2013 roku, jednak kampania single player została podzielona na epizody, z których ostatni trafił na rynek w marcu bieżącego roku.