Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2005, 16:00

autor: Henkel

Centrum Xbox 360 powstaje w Tokio

Już drugiego listopada wszyscy zakochani w Xboxie 360 gracze będą mogli udać się do Tokio, aby uczestniczyć w otwarciu sklepu poświeconego tylko i wyłącznie najnowszemu produktowi Microsoftu.

Już drugiego listopada wszyscy zakochani w Xboxie 360 gracze będą mogli udać się do Tokio, aby uczestniczyć w otwarciu sklepu poświeconego tylko i wyłącznie najnowszemu produktowi Microsoftu. Ciężko oczekiwać, iż ujrzymy tam jakiegoś Polaka – niemniej jednak warto zobaczyć, jak wygląda promocja w samym sercu Japonii.

Centrum Xbox 360 powstaje w Tokio - ilustracja #1

W okazałej hali będziemy mogli znaleźć i zakupić konsole oraz przede wszystkim ogromną ilość dodatkowego osprzętu. Może to być skuteczny sposób na przyciągnięcie wszystkich fanów Xboxa 360. Microsoft pomyślał także, jak ich zatrzymać oraz skłonić do powrotu i w budynku bez trudu każdy znajdzie kawiarnię, gdzie gracze będą mogli wypić gorącą kawę, posilić się ulubionym ciastkiem i zrelaksować. Podobnego centrum i podobnych atrakcji w Polsce zapewne nie doczekamy się zbyt szybko, o ile kiedykolwiek. Jak widać koncern z Redmond dba o najważniejszych klientów i chce stworzyć miejsce, gdzie Japończycy będą wpadać jeśli tylko znajdą chwilę wolnego czasu w swoich zapełnionych ponad miarę planach dnia. Czy okaże się ono konkurencją dla innych form odpoczynku pokaże czas – jest to bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę uwielbienie japończyków do elektronicznej rozrywki.

W chwili obecnej cały budynek nadal nie jest ukończony. Powyższa grafika oddaje jednak w pełni czego możemy się spodziewać po budowanym właśnie centrum.