Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 22 czerwca 2017, 13:43

Car Mechanic Simulator 2018 w planie wydawniczym firmy Cenega

Grę poleca Adam Klimek – jeden z najpopularniejszych mechaników samochodowych.Pudełkowe wydanie gry z dwustronnym plakatem oraz DLC o wartości 20 zł z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda. Dodatkowo Edycja specjalna z kamizelką odblaskową do samochodu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że pudełkowa wersja gry Car Mechanic Simulator 2018 trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej 21 lipca br. Za lokalizację gry odpowiada wydawca. Grę poleca jeden z najpopularniejszych mechaników samochodowych w kraju, Adam Klimek.

Edycja standardowa - Car Mechanic Simulator 2018 w planie wydawniczym firmy Cenega - wiadomość - 2017-06-22
Edycja standardowa

Premierowe wydanie pudełkowe zawierać będzie dwustronny plakat oraz dodatek do pobrania z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda: RX-3 Savanna oraz RX-7 o wartości 20 zł*.

Ponadto w sieci sklepów Media Expert dostępna będzie Edycja specjalna gry zawierająca dodatkowo kamizelką odblaskową do samochodu z logo Car Mechanic Simulator 2018.

Bestsellerowa seria wirtualnych warsztatów samochodów powraca z foto realistyczną grafiką, zaawansowaną fizyką, 200 interaktywnymi częściami, ponad 40 samochodami do naprawy, wieloma narzędziami do wykorzystania oraz 4 poziomami ulepszeń dla twojego serwisu! Dodatkowo, tytuł będzie oferować wsparcie dla moderów już od dnia premiery, dzięki czemu w grze będą mogły pojawiać się nowe pojazdy przygotowane przez fanów, oraz personalizowana ścieżka dźwiękowa, która umożliwi ustawianie własnego podkładu muzycznego podczas rozgrywki. Z kolei tryb „Złomowisko”, który będzie później sprzedawany oddzielnie, postawi przed nami zadanie wyszukania konkretnego elementu spośród tysięcy części lub nawet całego samochodu, zakup za bezcen i sprzedaż z zyskiem.

Edycja specjalna - Car Mechanic Simulator 2018 w planie wydawniczym firmy Cenega - wiadomość - 2017-06-22
Edycja limitowana

Wśród nowości w Car Mechanic Simulator 2018 znajdą się:

  • Nowy system napraw
  • Nowy interfejs i wsparcie obsługi padów
  • Nowa fizyka
  • Magazyn części
  • Możliwość malowania pojazdów
  • Tor wyścigowy

* Przybliżona wartość DLC na platformie Steam w dniu premiery gry.