Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2017, 10:05

autor: Góral

Call of Duty: WWII na pierwszych screenach [news zaktualizowany]

W sieci ukazały się pierwsze screeny z gry Call of Duty: WWII. Możemy z nich wywnioskować, że w produkcji pojawi się 1 Dywizja Piechoty (Big Red One – Wielka Czerwona Jedynka) i weźmiemy udział w inwazji na Normandię.

Aktualizacja

Poznaliśmy kilka dodatkowych szczegółów na temat Call of Duty: WWII. W kampanii fabularnej doczekamy się historii o: „nierozerwalnym braterstwie zwykłych ludzi, walczących o zachowanie wolności w świecie stojącym na krawędzi tyranii”. W multiplayerze, zgodnie z oczekiwaniami, będziemy toczyć szybkie, naziemne pojedynki. Natomiast jeżeli chodzi o co-opa to możemy liczyć na nową i oryginalną historię, czyli najpewniej następne wcielenie trybu Zombie.

Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - ilustracja #1

Oryginalna wiadomość

Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - ilustracja #2

Wczoraj doczekaliśmy się potwierdzenia Call of Duty: WWII. Oficjalna zapowiedź będzie miała miejsce 26 kwietnia o godzinie 19.00 czasu polskiego, ale pojawiły się już pierwsze screeny. Nie są one w zbyt dobrej jakości, ale zdradzają, że w grze pojawi się 1 Dywizja Piechoty (Big Red One – Wielka Czerwona Jedynka) i weźmiemy udział w inwazji na Normandię. Łącząc oba te fakty, wychodzi na to, że trzeba będzie szturmować plażę Omaha. Ponadto wiemy już, że Call of Duty: WWII nie będzie różnić się od innych części pod względem oferowanych trybów gry. Doczekamy się więc kampanii, multiplayera oraz współpracy (najpewniej kolejne wcielenie Zombie Mode). Niestety na ten moment to wszystko, co udało się ustalić fanom. Czekamy zatem na prezentację, którą obejrzymy na oficjalnej stronie produkcji.

Przypominamy jeszcze, że za tegoroczne Call of Duty odpowiedzialna jest ekipa Sledgehammer Games, która wcześniej spłodziła wydane w 2014 roku Call of Duty: Advanced Warfare.

Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, ale zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie nic nie ginie. - Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - wiadomość - 2017-04-23
Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, ale zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie nic nie ginie.
Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - ilustracja #4