Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2012, 09:36

Call of Duty: Modern Warfare 3 – w weekend zagramy za darmo na Steamie

Dzisiaj na Steamie wystartuje darmowy weekend z trybem multiplayer z gry Call of Duty: Modern Warfare 3. To oznacza, że wszyscy chętni będą mogli wypróbować bezpłatnie produkcję studia Infinity Ward oraz firmy Activision.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – w weekend zagramy za darmo na Steamie - ilustracja #1

W ten weekend będzie można pograć za darmo w tryb multiplayer z gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Stanie się tak dzięki promocji przygotowanej przez firmę Activision oraz platformę Steam. Świetnie sprzedająca się produkcja zostanie udostępniona zainteresowanym za darmo za kilka godzin – potrzebne pliki można ściągać już teraz.

Darmowy weekend z trybem multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 3 powinien rozpocząć się dzisiaj o godzinie 19.00 polskiego czasu. Zabawę będzie można prowadzić do późnego niedzielnego wieczora. Żeby móc skorzystać z tej kuszącej promocji trzeba oczywiście zainstalować oprogramowanie Steam i założyć darmowe konto.

Call of Duty: Modern Warfare 3 zawiera kilka trybów multiplayer i system rozwoju postaci, co gwarantuje mnóstwo godzin rozgrywki. Jednym z nowych pomysłów twórców ze studia Infinity Ward są misje kooperacyjne, w których dwójka graczy walczy z kolejnymi falami przeciwników i może dokupywać nowy sprzęt za zarobione pieniądze.

Podobne weekendy są organizowane na Steamie regularnie. Często dotyczą one mniej znanych produkcji (np. Killing Floor lub Nuclear Dawn), ale jak widać czasem pozwalają sprawdzić wysokobudżetowe hity. Call of Duty: Modern Warfare 3 został wydany w listopadzie ubiegłego roku na pecetach i konsolach. Gra okazała się absolutnym hitem sprzedaży.