Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2013, 19:30

autor: luckie

Call of Duty: Ghosts - zobacz pokaz trybu wieloosobowego [news uaktualniony]

Dziś o 19:30 odbędzie się pierwszy pokaz multiplayera w Call of Duty: Ghosts. Impreza będzie transmitowana na żywo na oficjalnej stronie gry. W Los Angeles nie zabraknie ekipy serwisu gry-online.pl, która zda szczegółową relację z prezentacji.

AKTUALIZACJA Prezentacje trybu wieloosobowego Call of Duty: Ghosts możecie oglądać poniżej.


NEWS ORYGINALNY

Zostało niecałe 12 godzin do pierwszej prezentacji trybu wieloosobowego w Call of Duty: Ghosts. Pokaz rozpocznie się o 19:30 czasu polskiego w Los Angeles. Transmisję na żywo obejrzycie na oficjalnej stronie gry. Na miejscu pojawią się przedstawiciele redakcji gry-online.pl, którzy wkrótce po tym wydarzeniu podzielą się z Wami swoimi wrażeniami. Rozgrywka będzie prowadzona na konsoli Xbox 360 – najpopularniejszej platformie wśród miłośników cyklu pierwszoosobowych strzelanin firmy Activision.

Czym multiplayer w tegorocznej odsłonie serii ma różnić się od poprzedników? W trakcie targów E3 2013, twórcy zapowiedzieli pewną zmianę dotyczącą struktury map. Do tej pory ich kształt pozostawał niemal niezmienny. Destrukcja otoczenia sprowadzała się generalnie do demolowania samochodów, wybijania szyb w oknach, niszczenia porozstawianych gdzieniegdzie wazonów z kwiatami i wysadzania wybuchających beczek. W Call of Duty: Ghosts autorzy zdecydowali się pójść o krok dalej. Rozgrywkę wieloosobową urozmaicą dynamiczne wydarzenia w postaci kataklizmów – trzęsień ziemi czy powodzi – które wpłyną na kształt map. Dodatkowo otoczenie zmienią w pewnym stopniu sami gracze, otwierając lub zamykając drzwi, zostawiając za sobą miny-pułapki, czy (jeśli wierzyć filmowi z E3) spuszczając na wroga stertę bali.

Inną nowością dla serii ma być modyfikacja wyglądu postaci. Gracze sami wybiorą twarz, sylwetkę, hełm i inne elementy wyposażenia. Twórcy chcą w ten sposób uniknąć powtarzalności i umożliwić fanom utożsamienie się ze swoimi wirtualnymi żołnierzami. Niewątpliwie dodatkowe cechy wyglądu będzie trzeba sobie odblokować wraz z postępem w grze. Kto grał kiedyś w produkcję MMO wie, jak ważne jest chwalenie się swoim bohaterem na prawo i lewo. Wprowadzając podobny system do nowego CoD-a twórcy prawdopodobnie chcą jeszcze mocniej przykuć graczy do monitorów.

Co jeszcze szukuje dla fanów studio Infinity Ward? Tego dowiemy się o 19:30. Call of Duty: Ghosts zadebiutuje 5 listopada 2013 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360, a jakiś czas później pojawi się również na Xboksie One i PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts