Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 11:28

autor: Olek

Call of Duty: Black Ops zmierza na PlayStation Vita

PlayStation Vita to kolejna platforma, na jakiej zagości seria Call of Duty. W trakcie konferencji koncernu Sony na targach E3 ujawniono, że jeszcze w tym roku kieszonkowa konsola doczeka się premiery gry Call of Duty: Black Ops Declassified.

Call of Duty: Black Ops zmierza na PlayStation Vita - ilustracja #1

O tym, że Call of Duty: Black Ops II nie ukaże się na konsolach przenośnych wiemy od dawna. Podczas konferencji Sony na tegorocznych targach E3 wyjaśniło się jednak, jakie plany ma koncern Activision wobec PlayStation Vita i graczy, którym nie wystarcza strzelanie w domowym zaciszu.

Szczegóły dotyczące Call of Duty: Black Ops Declassified mają zostać ujawnione niebawem. Na razie wiemy jedynie tyle, że gra będzie spin-offową odsłoną serii i wykorzysta szereg możliwości technicznych kieszonkowej konsoli produkowanej przez Sony. Pojawi się także tryb zabawy wieloosobowej, co w tym przypadku uznać można za duży atut.

Zagadką pozostaje, kto odpowiada za deweloping tytułu. Wydaje się, że ekipa studia Treyarch póki co pochłonięta jest pracami nad Call of Duty: Black Ops 2. Niewykluczone więc, że przygotowaniem Call of Duty: Black Ops Declassified zajmuje się inne studio deweloperskie.

Call of Duty – platformowy obieżyświat

Call of Duty: Black Ops zmierza na PlayStation Vita - ilustracja #2Seria Call of Duty gościła do tej pory na konsolach: Xbox, Xbox 360, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Nintendo GameCube, Nintendo Wii, Nintendo DS; komputerach PC i Mac, a także tabletach i smartfonach (m.in. BlackBerry, Nokia N-Gage).

  1. Oficjalna strona internetowa serii Call of Duty

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.