Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 05:38

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Call of Duty: Black Ops III – zwiastun trybu multiplayer i kooperacji. PlayStation 4 „nowym domem” dla serii

Popremierowe dodatki do Call of Duty: Black Ops III będą ukazywały się w pierwszej kolejności na konsolach PlayStation. Firma Sony zawarła z Activision umowę o czasowej wyłączności na DLC do CoD-a, na podobnej zasadzie co wcześniej Microsoft. Przy tej okazji pokazano zwiastuny trybów multiplayer i kooperacji.

Seria Call of Duty przenosi się do obozu Sony

Fani Xboksów mogą się pożegnać z uprzywilejowanym traktowaniem ze strony Activision. Firma Sony poinformowała dziś o zawarciu umowy z wydawcą serii Call of Duty o czasowej wyłączności na popremierowe dodatki do Call of Duty: Black Ops III i przyszłych odsłon cyklu wojennych FPS-ów. Tak jak wcześniej na konsolach z rodziny Xbox, tak teraz DLC do nowego CoD-a będą ukazywały się w pierwszej kolejności na PlayStation 4 i PlayStation 3. Użytkownicy PS4 będą też mogli jako jedyni przetestować produkcję w wersji beta w sierpniu.

Idąc za ciosem, podczas konferencji Sony na E3 2015 zaprezentowano fragment rozgrywki z 4-osobowego trybu kooperacji, a także pierwszy gameplay z multiplayera w Call of Duty: Black Ops III. Gra ukaże się 6 listopada 2015 roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 i Xboksie 360.

  1. Graliśmy w Call of Duty: Black Ops III - najszybszego CoD-a w historii
  2. Call of Duty: Black Ops III – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona Call of Duty: Black Ops III