Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 05:25

Uncharted 4: A Thief's End - zobacz nowy gameplay z E3

Konferencję Sony na E3 2015 zwieńczył nowy, kilkuminutowy zapis rozgrywki z Uncharted 4: A Thief's End. Jego główną częścią stanowią wymiany ognia oraz emocjonujący pościg samochodowy uliczkami nadmorskiego miasteczka.

Na konferencji Sony nie mogło oczywiście zabraknąć jednego ze sztandarowych tytułów ekskluzywnych na PlayStation 4, czyli Uncharted 4: A Thief's End. Wprawdzie dzieło Naughty Dog zostawiono na sam koniec pokazu, ale za to przygotowano coś, na co warto było czekać – kolejny efektowny zapis rozgrywki. Tym razem zaprezentowano etap rozgrywający się w nieokreślonym bliżej egzotycznym miasteczku nad brzegiem morza. Początkowo Nathan Drake i jego nieodłączny towarzysz, Sully, przedzierają się ulicami, biorąc udział w wymianach ognia, podczas których kule malowniczo dewastują otoczenie, natomiast drugą część nagrania stanowi pościg samochodowy miejskimi serpentynami. Krótko mówiąc, Sony pokazało 7 minut pełne akcji w najlepszym wydaniu.

Na koniec przypominam, że gra Uncharted 4: A Thief's End powinna wyjść na PlayStation 4 przed końcem marca 2016 roku.

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Wpadł w sidła elektronicznej rozrywki przez starszego brata – kolekcjonera gier i gracza. Przez lata młodości nie miał własnego sprzętu nadającego się do grania, więc inwestował czas w wertowanie GOL-owskiej Wielkiej Encyklopedii Gier (i CD-Action). Swoje przeznaczenie dopełnił krótko po maturze, w 2013 roku, wysyłając CV do krakowskiej redakcji. Zdobył wykształcenie dwuklasowca – bibliotekarza/infobrokera – ale zamiast pójść w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni, wolał kontynuować karierę autora wiadomości ze świata (i nie tylko). Po paru latach wiercenia dziury w brzuchu połowie redakcji wyszarpał miejsce w gronie pracowników GRYOnline.pl i w 2017 r. przeniósł się do Krakowa. Zanim wyfrunął stamtąd do Poznania (w 2020 r.), zdążył zostać zapamiętany jako ten koleś, który bywa na tolkienowskich konwentach, jeździ paskudnym Subaru Imprezą i wywija mieczem na firmowym parkingu. Dziś z dystansu dogląda Encyklopedię Gier i Serwis Informacyjny.

więcej