Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 05:05

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

No Man’s Sky na E3 – zobacz nowy gameplay

Podczas konferencji firmy Sony na tegorocznym E3 zademonstrowany został gameplay z nadchodzącego sandboksa No Man’s Sky.

No Man’s Sky w skrócie::
  • Producent: Hello Games
  • Wydawca: Hello Games
  • Platformy: PC, PS4

Podczas obszernej konferencji firmy Sony Computer Entertainment na tegorocznych targach E3 w Los Angeles zademonstrowano nowy gameplay z No Man’s Sky, sandboksowej gry akcji autorstwa studia Hello Games. Na widocznym powyżej materiale możemy zapoznać się z kilkoma głównymi cechami rzeczonej produkcji, a mianowicie bitwami w przestrzeni kosmicznej, eksploracją układów słonecznych znajdujących się w kosmosie, a także skanowaniu i odkrywaniu sekretów poszczególnych planet. Sean Murray, przedstawiciel studia Hello Games, stwierdził ponadto, że środowisko gry jest w pełni zniszczalne, choć – jak widać na gameplayu – dewastacja innych światów nie jest mile widziana przez ich strażników. Prezenter wspomniał jeszcze zdawkowo o elementach handlu i survivalu, choć niestety owych zagadnień nie rozwinął.

Murray obiecał, że data premiery No Man’s Sky zostanie ogłoszona już wkrótce. Wszystko wskazuje na to, że grą pierwsi będą cieszyć się posiadacze konsoli PlayStation 4, a dopiero później gracze pecetowi.