Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2015, 21:10

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Call of Duty: Black Ops III – data beta-testów multiplayera na PC i XONE

Jak wynika z informacji udostępnionej na oficjalnej stronie serii Call of Duty, beta-testy multiplayera Black Ops III na pecetach i konsoli Xbox One rozpoczną się 26 sierpnia.

Beta-testy multiplayera Call of Duty: Black Ops III ruszają 26 sierpnia na PC i XONE. - Call of Duty: Black Ops III – data beta-testów multiplayera na PC i XONE - wiadomość - 2015-07-22
Beta-testy multiplayera Call of Duty: Black Ops III ruszają 26 sierpnia na PC i XONE.

Firma Activision ujawniła kompletny harmonogram beta-testów trybu wieloosobowego gry Call of Duty: Black Ops III. Pierwszeństwo będą mieli użytkownicy konsoli PlayStation 4, dla których beta odbędzie się między 19 a 23 sierpnia, z kolei posiadacze komputerów osobistych i Xboksów One wypróbują multiplayer Black Ops III w dniach od 26 do 30 sierpnia. Jak informowaliśmy dwa tygodnie temu, dla platform past-genowych, tj. PlayStation 3 i Xbox 360, nie przewidziano przedpremierowej bety. Zdobycie dostępu do zamkniętych beta-testów wiąże się ze złożeniem pre-orderu na Call of Duty: Black Ops III i wprowadzeniem specjalnego kodu weryfikacyjnego pod tym adresem. Kopie zakupione na platformach PlayStation Store, Steam i Xbox Live podlegają automatycznej weryfikacji i nie wymagają żadnych kroków ze strony nabywcy.

Premiera Call of Duty: Black Ops III odbędzie się 6 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. W tym miejscu można sprawdzić minimalną konfigurację sprzętową potrzebną do uruchomienia pecetowej wersji gry. Warto jednocześnie przypomnieć, że popremierowa zawartość dodatkowa do Black Ops III będzie czasowo ekskluzywna dla platform firmy Sony.