Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2015, 09:36

autor: Renox

Dishonored: Definitive Edition za połowę ceny dla posiadaczy oryginalnej wersji gry na konsolach

Zgodnie z ujawnionymi informacjami, posiadacze oryginalnego Dishonored w wersji na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 będą mogli za połowę ceny kupić również odświeżoną edycję tego tytułu na PS4 bądź Xbox One – grę Dishonored: Definitive Edition.

Dishonored: Definitive Edition za połowę ceny dla posiadaczy oryginalnej wersji gry na PS3 oraz X360. - Dishonored: Definitive Edition za połowę ceny dla posiadaczy oryginalnej wersji gry na konsolach - wiadomość - 2015-07-23
Dishonored: Definitive Edition za połowę ceny dla posiadaczy oryginalnej wersji gry na PS3 oraz X360.

Dishonored: Definitive Edition, odświeżona i kompletna edycja bardzo dobrze ocenianej skradanki od studia Arkane z 2012 roku, wkrótce trafi na obecną generację konsol i komputery PC. Co jednak ciekawsze, wszystko wskazuje na to, że posiadacze oryginalnej wersji gry (niestety wyłącznie na konsolach) będą mogli kupić nowe wydanie o połowę taniej.

Jak poinformował jeden z użytkowników serwisu Reddit, osoby, które posiadają na swoim koncie PlayStation Network podstawową wersję gry Dishonored, będą mogły ją zaktualizować i odświeżyć z 50-procentowym rabatem. Taka informacja na moment pojawiła się przynajmniej w ramach amerykańskiego sklepu PS Store. To dobra wiadomość, zważywszy że zapowiedziane podczas tegorocznego E3 Dishonored: Definitive Edition wycenione zostało na 40 dolarów. I taką cenę zapłacą Ci, którzy do tej pory nie mieli do czynienia ze wspomnianą podstawką. Co istotne, w kwietniu omawiana skradanka dostępna była za darmo w ramach abonamentu PlayStation Plus. Jeżeli więc w odpowiednim momencie się w nią wyposażyliście, to jesteście na zdecydowanie lepszej pozycji od pozostałych zainteresowanych. Wkrótce rzeczona oferta powinna się również pojawić w europejskim PlayStation Store.

Wygląda również na to, że promocja nie ominie posiadaczy konsoli Microsoftu. Wydawca ujawnił serwisowi Eurogamer, że podobna oferta zaproponowana zostanie także osobom posiadającym Dishonored w wersji na konsolę Xbox 360.

Warto przypomnieć, że Dishonored: Definitive Edition w wersji PC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje w naszym kraju 28 sierpnia tego roku. W paczce gracze znajdą wszystkie wydane dotychczas dodatki DLC, w tym dwa duże rozszerzenia: The Knife of Dunwall oraz The Brigmore Witches.