Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2015, 20:45

autor: Renox

Sniper: Ghost Warrior 3 - obejrzyj 24-minutowy gameplay z komentarzem twórców

Rodzime CI Games opublikowało 24-minutowy gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3. Nagranie to zostało opatrzone solidnym komentarzem ze strony deweloperów i pierwotnie zaprezentowano je dziennikarzom podczas jednej z zamkniętych konferencji w ramach tegorocznej edycji targów E3.

W skrócie o Sniper: Ghost Warrior 3:
  • Producent: CI Games
  • Gatunek: FPS
  • Platformy: PC, XONE, PS4
  • Data premiery: 2016 rok

Jeżeli nie mieliście okazji uczestniczyć w zamkniętym pokazie Sniper: Ghost Warrior 3 podczas tegorocznego E3, nie musicie się martwić. Rodzime CI Games opublikowało dzisiaj bowiem 24-minutowy fragment rozgrywki ze wspomnianego tytułu – ten sam gameplay, który na targach w Los Angeles mogły obejrzeć tylko nieliczne osoby. Umieszczony u góry newsa materiał pozwala zobaczyć misję polegającą na przedarciu się przez wojskowy obóz w celu dotarcia do rosyjskiego generała.

Na nagraniu zobaczyć możemy również kilka nowych funkcji, które pojawiają się w omawianym tytule. Deweloperzy pokazują nam między innymi: tak zwany safe house, pozwalający graczom na zmianę aktualnie posiadanej pukawki, zebranie apteczek, crafting czy skorzystanie z opcji szybkiej podróży; tryb Scout, dzięki któremu grający jest w stanie zobaczyć np. ślady pozostawiane przez wrogów czy umieszczone w ziemi miny (całość działa jak znany z serii Assassin’s Creed Wzrok Orła, ang. Eagle Vision); możliwość latania dronem, który okazuje się być bardzo przydatnym narzędziem nie tylko do obserwacji danego terenu, ale i do przechwytywania obrazu z wrogich kamer.

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 pokazana zostanie również w czasie targów Gamescom 2015 odbywających się między 5 a 9 sierpnia. - Sniper: Ghost Warrior 3 - obejrzyj 24-minutowy gameplay z komentarzem twórców - wiadomość - 2015-07-22
Gra Sniper: Ghost Warrior 3 pokazana zostanie również w czasie targów Gamescom 2015 odbywających się między 5 a 9 sierpnia.

Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje w wersji PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w 2016 roku. Podczas zabawy gracze trafią w sam środek zimnej wojny toczonej przez Stany Zjednoczone i ZSRR. Naszym zadaniem będzie efektywna eliminacja kluczowych celów na terenie Gruzji, terenu destabilizowanego przez wysłanych tam z rozkazu Kremla separatystów. Zgodnie z zapowiedziami, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu w „trójce” znajdziemy zdecydowanie bardziej swobodny model rozgrywki oraz, co ciekawe, elementy survivalowe.