Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2012, 18:38

autor: Szymon "Hed" Liebert

Call of Duty: Black Ops 2 wyjdzie w listopadzie tego roku – tak twierdzi jeden z zagranicznych sklepów

W jednym z zagranicznych sklepów pojawiła się informacja o grze Call of Duty: Black Ops 2. Firma Activision nie zapowiedziała jeszcze oficjalnie tej produkcji, ale wygląda na to, że możemy spodziewać się jej w listopadzie tego roku.

Call of Duty: Black Ops 2 wyjdzie w listopadzie tego roku – tak twierdzi jeden z zagranicznych sklepów - ilustracja #1

Nazwa Call of Duty: Black Ops 2 pojawiła się w jednym z zagranicznych sklepów internetowych. Informacja umieszczona w głównej części witryny głosi, że produkcja trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku i wkrótce będzie można ją rezerwować (kliknięcie w link przenosi do strony z ustawieniami powiadomień odnośnie paru tytułów). Firma Activision nie ujawniła planów na dalszy rozwój serii Call of Duty, ale powrót Black Ops jest coraz bardziej prawdopodobny.

Data premiery podana przez sklep FNAC pasuje doskonale do zwyczajów firmy w kwestii wydawania kolejnych odsłon Call of Duty. Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 został wydany 8 listopada 2011 roku, a poprzedzający go Call of Duty: Black Ops trafił do sprzedaży 9 listopada 2010 roku. W listopadzie zadebiutowały też inne części marki: Call of Duty: World at War, czy chociażby Call of Duty: Modern Warfare 2.

Call of Duty: Black Ops 2 wyjdzie w listopadzie tego roku – tak twierdzi jeden z zagranicznych sklepów - ilustracja #2

To już kolejne plotki o planach rozwinięcia Call of Duty: Black Ops. Ta odsłona znanej serii strzelanek została stworzona przez studio Treyarch i wyszła w 2010 roku. Gra osiągnęła olbrzymi sukces rynkowy i zarobiła sporo pieniędzy dla Activision. Nic dziwnego, że firma podchodzi paranoicznie do przecieków w sprawie rzekomej kontynuacji. Swego czasu pisaliśmy o tym, że wydawca obraził się na jeden z serwisów, który postanowił opublikować plotki o grze.