Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2014, 09:40

autor: Draug

Call of Duty: Advanced Warfare – zobacz zwiastun trybu Exo Zombies

Studio Sledgehammer Games zaprezentowało oficjalny zwiastun kooperacyjnego trybu Exo Zombies w grze Call of Duty: Advanced Warfare. Piszemy też o pierwszej broni dla nabywców przepustki sezonowej i dostępnym krótkoterminowo wyposażeniu Nigerian Command.

Call of Duty: Advanced Warfare w skrócie:
  • Producent: Sledgehammer Games
  • Wydawca: Activision
  • Gatunek: FPS w realiach science-fiction
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery: 4 listopada 2014
  • Nasza ocena: 9 / 10 (Łukasz Gołąbiowski)

Jak wiadomo już od jakiegoś czasu, w Call of Duty: Advanced Warfare zrezygnowano z implementacji tradycyjnego trybu kooperacji z zombiakami w podstawowej wersji gry, czyniąc go zamiast tego częścią dodatków DLC. Wczoraj wieczorem studio Sledgehammer Games zaprezentowało oficjalnie wspomnianą formę zabawy – ochrzczoną jako Exo Zombies – wypuszczając nowy, efektowny zwiastun (możecie go zobaczyć powyżej). Zwieńczenie filmu zdradza, że pierwszy rozdział opowieści o walce żołnierzy z żywymi trupami korzystającymi z dobrodziejstw egzoszkieletów zostanie udostępniony wraz z premierą dodatku Havoc. Tradycyjnie, jako pierwsi rozszerzenie dostaną posiadacze konsol z rodziny Xbox (X360, XOne) – nastąpi to w styczniu – natomiast użytkownicy pozostałych platform sprzętowych (PC, PS3, PS4) będą musieli poczekać parę tygodni. Rzecz jasna, historia z trybu Exo Zombies będzie kontynuowana w kolejnych trzech dodatkach, więc kto jest zafascynowany umarlakami potrafiącymi wykonywać kilkumetrowe skoki, może rozważyć nabycie przepustki sezonowej.

Powyższe
Powyższe "ciuszki" mogą być Wasze, jeśli przed końcem miesiąca zainwestujecie trochę czasu w multiplayer w Advanced Warfare.

Trailer zdradził również, jaka broń jako pierwsza trafi w ręce posiadaczy Season Passa. Będzie to AE4-Widowmaker – karabin szturmowy rażący energią skierowaną. Jak w każdym wypadku, najpierw pojawi się on w rękach graczy xboksowych; wspomnianego narzędzia destrukcji możecie zacząć wypatrywać od 11 grudnia.

I na koniec jeszcze jedna wiadomość, niezwiązana ze zwiastunem trybu Exo Zombies. Każdy logujący się w trybie multiplayer do 1 grudnia ma szansę zdobyć przez zrzuty zaopatrzenia specjalny zestaw wyposażenia, nazwany Nigerian Command. Jego wizualizację prezentujemy powyżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.