Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2014, 13:13

autor: luckie

Call of Duty: Advanced Warfare – zobacz prezentację multiplayera na żywo o 19:00

Dziś wieczorem firma Activision ujawni szczegóły na temat trybu multiplayer w grze Call of Duty: Advanced Warfare. Relację na żywo z pokazu będziecie mogli obejrzeć w tym miejscu o godzinie 19:00.

Legenda głosi, że ktoś kiedyś kupił Call of Duty dla single playera - Call of Duty: Advanced Warfare – zobacz prezentację multiplayera na żywo o 19:00 - wiadomość - 2014-08-11
Legenda głosi, że ktoś kiedyś kupił Call of Duty dla single playera

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego dojdzie do ujawnienia trybu wieloosobowego w grze Call of Duty: Advanced Warfare, czyli bądź co bądź, dania głównego tegorocznej edycji słynnej serii FPS-ów. Do tej pory zdążyliśmy już usłyszeć sporo na temat solowej kampanii, ale wciąż niewiele wiadomo na temat multiplayera. Dziś wieczorem jednak się to zmieni. Relację na żywo z pokazu znajdziecie w tej wiadomości – zapraszamy do oglądania!

Najnowsza odsłona Call of Duty powstaje w studiu Sledgehammer Games. Seria ponownie zabierze nas w niedaleką przyszłość, co pociągnie za sobą obecność wszelkiego rodzaju nowoczesnego sprzętu bojowego, z wielofunkcyjnym egzoszkieletem na czele. Szczególnie ten ostatni element może przynieść ciekawe nowości do grywalnego, acz nieco skostniałego multiplayera. Do potencjalnych różnic w rozgrywce można np. zaliczyć inną konstrukcję map, które zostaną zaprojektowane tak, aby wykorzystywać możliwości nowoczesnego pancerza bojowego, m.in. dalekiego skoku. Wygląda na to, że nowy CoD do pewnego stopnia podąży śladami konkurencyjnego Titanfall od Respawn Entertainment. Szczegóły poznamy wieczorem. Premierę Call of Duty: Advanced Warfare zaplanowano na 4 listopada 2014 roku. Gra zadebiutuje jednocześnie na PC, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

  1. Oficjalna strona gry Call of Duty: Advanced Warfare
  2. Zapowiedź gry Call of Duty: Advanced Warfare
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.