Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 22:00

autor: luckie

Brutalna gra akcji free-to-play Let it Die debiutuje dziś na PlayStation 4

Let it Die, brutalna gra o walkach ulicznych od twórców No More Heroes i Lollipop Chainsaw, jest już dostępna na PlayStation 4 w formacie free-to-play. Niespodzianką tą twórcy zaskoczyli fanów podczas prezentacji na PlayStation Experience 2016.

Jeśli z zaciekawieniem czekacie na Let it Die, kolejną grę studia Grasshopper Manufacture – twórców Killer is Dead, No More Heroes, Lollipop Chainsaw czy też Shadows of the Damned – z przyjemnością informujemy, że się doczekaliście. Ku zaskoczeniu graczy, podczas dzisiejszego PlayStation Experience ogłoszono, że tytuł debiutuje na PlayStation 4 już dziś – gra jest dostępna w PlayStation Network za darmo. Poniżej znajdziecie nowy zwiastun, w którym w świat krwawych walk wprowadza nas sama Śmierć.

Let it Die to brutalna gra akcji TPP pełna czarnego humoru. Gracz bierze udział w bezpardonowych walkach ulicznych, w trakcie których w ruch idą pałki, maczety, piły, pistolety i wiele innych oryginalnych narzędzi mordu. W starciach biorą udział najróżniejsze postaci – część z nich jest zwykłymi ludźmi, podczas gdy inne to iście groteskowe kreatury rodem z koszmarów. Tytuł jest oferowany w formacie free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Za prawdziwe pieniądze kupić możemy np. dodatkowe elementy wyposażenia, które urozmaicą wygląd naszego awatara.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Let it Die

Let it Die