Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 22:00

autor: luckie

Brutalna gra akcji free-to-play Let it Die debiutuje dziś na PlayStation 4

Let it Die, brutalna gra o walkach ulicznych od twórców No More Heroes i Lollipop Chainsaw, jest już dostępna na PlayStation 4 w formacie free-to-play. Niespodzianką tą twórcy zaskoczyli fanów podczas prezentacji na PlayStation Experience 2016.

Jeśli z zaciekawieniem czekacie na Let it Die, kolejną grę studia Grasshopper Manufacture – twórców Killer is Dead, No More Heroes, Lollipop Chainsaw czy też Shadows of the Damned – z przyjemnością informujemy, że się doczekaliście. Ku zaskoczeniu graczy, podczas dzisiejszego PlayStation Experience ogłoszono, że tytuł debiutuje na PlayStation 4 już dziś – gra jest dostępna w PlayStation Network za darmo. Poniżej znajdziecie nowy zwiastun, w którym w świat krwawych walk wprowadza nas sama Śmierć.

Let it Die to brutalna gra akcji TPP pełna czarnego humoru. Gracz bierze udział w bezpardonowych walkach ulicznych, w trakcie których w ruch idą pałki, maczety, piły, pistolety i wiele innych oryginalnych narzędzi mordu. W starciach biorą udział najróżniejsze postaci – część z nich jest zwykłymi ludźmi, podczas gdy inne to iście groteskowe kreatury rodem z koszmarów. Tytuł jest oferowany w formacie free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Za prawdziwe pieniądze kupić możemy np. dodatkowe elementy wyposażenia, które urozmaicą wygląd naszego awatara.