Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2009, 10:50

autor: ziooleck

Borderlands - interaktywne drzewka umiejętności dla wszystkich postaci

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy Was o ozłoceniu najnowszego dzieła Gearbox Software. Mowa oczywiście o postapokaliptycznym Borderlands, dzięki któremu wcielimy się w skórę najemnika i usuniemy parę zmutowanych stworów. Gra została doprawiona elementami RPG, więc każdy z bohaterów posiada na stanie indywidualne drzewko umiejętności. Jak je jednak najkorzystniej rozwijać?

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy Was o ozłoceniu najnowszego dzieła Gearbox Software. Mowa oczywiście o postapokaliptycznym Borderlands, dzięki któremu wcielimy się w skórę najemnika i usuniemy parę zmutowanych stworów. Gra została doprawiona elementami RPG, więc każdy z bohaterów posiada na stanie indywidualne drzewko umiejętności. Jak je jednak najkorzystniej rozwijać? Z odpowiedzią idą sami deweloperzy.

W ramach zadanego powyżej pytania, panowie z Gearbox postanowili uruchomić specjalny kalkulator online. Dzięki niemu w prosty i przejrzysty sposób sprawdzimy, które umiejętności najlepiej wpłyną na kierowaną postać. Co więcej, program na bieżąco wylicza wymagany poziom doświadczenia oraz ilość pozostałych punktów. By skorzystać z jego dobrodziejstw wystarczy wybrać link odpowiadający interesującej nas postaci:

Trzeba przyznać, że pomysł autorów jest bardzo trafiony. Już nigdy więcej nie obudzimy się z źle poprowadzonym herosem i brakiem perspektyw na dalszą zabawę. O tym, czy nasze wizje sprawdzą się w praktyce, przekonamy się już 30 października. Za dystrybucję Borderlands na terenie naszego kraju w wersjach na PC, Xboksa 360 i PS3 odpowiada Cenega Poland. Wersja na PC zostanie spolonizowana (tylko napisy).

Borderlands - interaktywne drzewka umiejętności dla wszystkich postaci - ilustracja #1