Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2019, 15:54

autor: Froozyy

Borderlands 3 skorzysta z zabezpieczenia Denuvo

Dowiedzieliśmy się właśnie, że Borderlands 3 skorzysta z antypirackiego zabezpieczenia Denuvo. Poza tym zdradzono, że produkcja może doczekać się wydania na nadchodzącą generację konsol, a w sieci pojawił się nowy trailer gry.

Borderlands 3 skorzysta z zabezpieczenia antypirackiego Denuvo. - Borderlands 3 skorzysta z zabezpieczenia Denuvo - wiadomość - 2019-08-16
Borderlands 3 skorzysta z zabezpieczenia antypirackiego Denuvo.

Jeśli po ostatnich głośnych „aferach” wciąż czekacie na premierę Borderlands 3, to mamy dla Was garść najnowszych informacji o produkcji. Oprócz ukazania się nowego zwiastuna gry, w sieci pojawiła się również informacja o zastosowaniu Denuvo oraz wydaniach na konsole nowej generacji.

Do ukazania się Borderlands 3 został jeszcze niecały miesiąc, a właśnie dowiedzieliśmy się, że jej pecetowa wersja skorzysta z antypirackiego systemu Denuvo. Informacja ta została dodana na karcie gry w serwisie Epic Games Store. Nie wiadomo czy ta opcja zostanie usunięta po jakimś czasie, jednak należy się spodziewać, że dopóki Borderlands 3 będzie dostępne wyłącznie na EGS, twórcy nie pozbędą się zabezpieczenia Denuvo. Na pewno nie zachwyci to graczy korzystających z komputerów osobistych, którzy już i tak są niezadowoleni ze względu na ograniczenie dostępności produkcji w innych serwisach czy też brak możliwości pre-loadu gry.

Oficjalna informacja o zastosowaniu Denuvo na karcie gry w serwiscie EGS.
Oficjalna informacja o zastosowaniu Denuvo na karcie gry w serwiscie EGS.

Nieco lepsza wiadomość czeka natomiast użytkowników PlayStation oraz Xboksa, bowiem dyrektor kreatywny, Paul Sage, w rozmowie z portalem GamesRadar+ oświadczył, że Gearbox rozważa wydanie gry również na następną generację konsol. Nie wiadomo jednak czy będzie to zwyczajny port, czy może doczekamy się wersji zremasterowanej na miarę The Handsome Collection. Sage zaznacza, że aktualnie priorytetem jest wypuszczenie produkcji na PlayStation 4 i Xboksa One, a dopiero później przyjdzie czas na prace nad pozostałymi wydaniami gry.

Na zakończenie możecie obejrzeć nowy zwiastun zatytułowany „The Borderlands Are Yours”, ukazujący jeszcze więcej akcji czekającej nas w Borderlands 3. Przypominamy, że tytuł będzie miał swoją premierę 13 września na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra ukaże się w angielskiej wersji językowej.