filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 stycznia 2024, 12:54

Bohaterowie filmu Przekręt dołączają do World of Tanks. Zobacz, co czeka Cię w specjalnej edycji przepustki bitewnej

Do World of Tanks dołączyli bohaterowie filmu Przekręt Guya Ritchiego. W ciągu najbliższych dni można zdobyć zawartość związaną z kultową produkcją, w tym inspirowany widowiskiem czołg „Nomad”.

Źródło fot. Columbia Pictures Industries / Wargaming; materiały promocyjne
i

Od 11 stycznia trwa nowe wydarzenie w World of Tanks, w którym gracze łączą siły z bohaterami filmu Przekręt: Frankim Cztery Palce, Kulozębnym Tonym, Tommym, Turkiem oraz Borysem Brzytwą. Do 25 stycznia można zdobyć nowe nagrody związane z przepustką bojową „Diamentowy przekręt”, czyli style 2D, inskrypcje, medale, a także czołg „Nomad”. Maszyna ma zdobienia inspirowane widowiskiem Guya Ritchiego oraz jego bohaterami.

Podobna akcja ma miejsce w mobilnej wersji gry World of Tanks Blitz. Tam od 4 do 31 stycznia trwa wydarzenie związane ze wspomnianym filmem. W ramach specjalnej operacji do zdobycia są różne nagrody, w tym legendarna skórka „Caravan” dla czołgu Charioteer oraz pięć awatarów inspirowanych Przekrętem i cztery kamuflaże czołgu, których wygląd nawiązuje do wymienionych wcześniej bohaterów.

Dodatkowego nagrody będą mogli zdobyć także subskrybenci Prime Gaming. Od 18 stycznia do 15 lutego na odebranie będzie czekała tematyczna paczka związana z trwającą akcją w World of Tanks i World of Tanks Blitz. Każdy chętny ma szansę zgarnąć skórkę dla załogi „That Dog”, tematyczne malowania, medal oraz inne dodatkowe elementy.

Trwające w World of Tanks wydarzenie jest także idealną okazją, żeby przypomnieć sobie film, który zainspirował operacje w grze. Przekręt z Benicio del Toro, Bradem Pittem oraz Jasonem Stathamem jest dostępny w ramach abonamentu HBO Max. Kradzież diamentów oraz świat podziemnego boksu znane z widowiska znalazły swoje odbicie w nagrodach dostępnych w World of Tanks.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej