Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2015, 11:39

autor: Adrian Werner

Blood Bowl II otrzyma cztery darmowe DLC z nowymi drużynami

Studio Cyanide zapowiedziało, że w przyszłym roku posiadacze gry Blood Bowl II będą mogli za darmo pobrać dodatki DLC z czterema nowymi drużynami.

Mamy dobre wieści dla fanów wydanej kilka miesięcy temu brutalnej gry sportowej Blood Bowl II. Studio Cyanide zapowiedziało właśnie, że w przyszłym roku wypuści cztery dodatkowe drużyny w formie darmowych DLC. Pierwsze z tych rozszerzeń zadebiutuje w lutym. Jest tu jednak pewien haczyk. Każdy nowy zespół będziemy mogli pobrać bez opłat tylko jeśli zakupimy grę przed premierą danego DLC.

Wspomniany lutowy dodatek wprowadzi drużynę nazwaną Norse (coś w rodzaju warhammerowej wersji wikingów), a potem kolejno ukażą się zespoły Undead (umarlaki), Nurgle (sługusy chaotycznego boga rozkładu) oraz Necromantic, czyli nekromanci. Warto dodać, że autorzy nie zamierzają wszystkich przyszłych DLC rozdawać za darmo. Już można kupić w tej formie sporo dodatkowych zespołów, takich jak Lizardmeni czy Leśne Elfy, a w przyszłości zapewne zapowiedziane zostaną kolejne płatne rozszerzenia.

Blood Bowl II otrzyma cztery darmowe DLC z nowymi drużynami - ilustracja #2

Zapowiedź udostępnienia za darmo czterech drużyn jest odpowiedzią na krytykę ze strony fanów, którzy narzekali, że Blood Bowl II posiada bardzo skromny wybór zespołów, zwłaszcza w porównaniu z pierwszą częścią – znacznie hojniejszą pod tym względem.

Przypomnijmy, że Blood Bowl II zadebiutowało na rynku we wrześniu, w wersjach na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Oferta z darmowymi czterema DLC dotyczy jednak tylko wydania komputerowego, a posiadacze konsol będą musieli obejść się smakiem.

  1. Blood Bowl II – oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Blood Bowl II

Blood Bowl II