Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2021, 14:10

autor: Adrian "Ness" Piotrowski

Blizzard świętuje 30-lecie oferując jubileuszowe pakiety

Blizzard rozpoczyna obchody jubileuszu 30-lecia istnienia firmy. Na początek oferuje do zakupienia trzy specjalne pakiety.

BlizzConline 2021 zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły na temat nadchodzącego święta fanów gier stworzonych przez Blizzard. Zeszłoroczny konwent został odwołany ze względu na sytuację pandemiczną na całym świecie, a w tym roku całe wydarzenie przeniosło się do Internetu. Konwent odbędzie się 19-20 lutego, ale już dzisiaj Blizzard rozpoczął przygotowania. Rok 2021 jest dla firmy z Kalifornii bardzo specjalny, ponieważ obchodzi ona 30-lecie istnienia. Z tej okazji w sklepie Battle.net można już teraz nabyć trzy rodzaje specjalnych pakietów Kolekcji Jubileuszowej. Pakiety zawierają w większości przedmioty oraz elementy kolekcjonerskie do wszystkich najważniejszych gier Zamieci.

Pakiet Niezbędny

Blizzard świętuje 30-lecie oferując jubileuszowe pakiety - ilustracja #1

Pakiet Niezbędny kosztuje 19,99 Euro (ok. 90 zł) i zawiera następujące przedmioty:

 • Zwierzak Księżycowe pisklę Otchłani (Moon-Touched Netherwhelp) w World of Warcraft.
 • Wierzchowiec OSV-03 Łotr dla Smugi z bohaterką Smugą w Heroes of the Storm.
 • Portret gracza i graffiti z okazji 30. rocznicy Blizzarda dostępne nie później niż 18 lutego 2021 roku oraz 5 skrzynek z łupami w Overwatch.
 • Zestaw portretów z okazji 30. rocznicy Blizzarda dostępny nie później niż 18 lutego 2021 roku w StarCraft II i StarCraft: Remastered.
 • 10 pakietów kart z rozszerzenia Obłędny Festyn Lunomroku w Hearthstone.
 • Zwierzak i portret dostępne już wkrótce w Diablo III.

Pakiet Heroiczny

Blizzard świętuje 30-lecie oferując jubileuszowe pakiety - ilustracja #2

Pakiet Heroiczny kosztuje 39,99 Euro (ok. 180 zł) i zawiera wszystkie rzeczy z Pakietu Niezbędnego plus następujące przedmioty:

 • Wierzchowiec Śnieżyca (Snowstorm) w World of Warcraft.
 • Legendarna skórka dla Reinhardta dostępna nie później niż 18 lutego 2021 roku w Overwatch.
 • Losowa karta legendarna z Obłędnego Festynu Lunomroku w Hearthstone.
 • Skrzydła dostępne nie później niż 28 lutego 2021 roku w Diablo III.

Pakiet Epicki

Blizzard świętuje 30-lecie oferując jubileuszowe pakiety - ilustracja #3

Pakiet Epicki kosztuje 59,99 Euro (ok. 270 zł) i zawiera wszystkie rzeczy z poprzednich pakietów plus następujące przedmioty:

 • 30 dni czasu gry w World of Warcraft.
 • 5 złotych pakietów kart z rozszerzenia Obłędny Festyn Lunomroku w Hearthstone.
 • 3 złote skrzynki z łupami w Overwatch.
 • Przedmioty do transmogryfikacji dostępne nie później niż 28 lutego 2021 roku w Diablo III.

Ponadto przy zakupie któregokolwiek z zestawów, gracze otrzymają po 8 lutego specjalny kod zniżkowy o wysokości 15%. Rabat będzie można wykorzystać jednorazowo w sklepie Blizzard Gear Store. Pakiety mają parę ograniczeń. Zwierzak oraz Wierzchowiec do WoWa nie będą dostępne w World of Warcraft Classic, przedmioty do Diablo III będą dostępne wyłącznie w wersji gry na PC, a jeżeli gracie w Overwatch na konsoli, będziecie musieli połączyć konto Blizzard z konsolowym, by uzyskać odpowiednie nagrody. Kolekcja Jubileuszowa będzie dostępna do 15 września 2021 roku.

Blizzard został założony 8 lutego 1991 roku w Irvine, w Kalifornii pod nazwą Silicon & Synapse, Inc. Znana przez wielu graczy firma przybrała swoją właściwą nazwę dopiero 3 lata później. Od 2008 roku w wyniku fuzji Activision z ówczesnym właścicielem studia – Vivendi Games, Blizzard wchodzi w skład firmy Activision Blizzard.