Polskie studio Asmodev poinformowało, że mroczna gra RPG Inquisitor: The Hammer of Witches ma nowy tytuł – Mercyful Flames. Opublikowano też zwiastun.
Bartosz Świątek
W SKRÓCIE:
Polskie studio Asmodev (twórcy Priest Simulator oraz Booze Master) zaprezentowało nowy trailer gry Mercyful Flames. Mowa o zapowiedzianej w listopadzie zeszłego roku produkcji, która dotychczas była znana jako Inquisitor: The Hammer of Witches. Deweloperzy zdecydowali się zmienić tytuł na coś krótszego, łatwiejszego do zapamiętania, a równocześnie dobrze pasującego do mrocznej atmosfery dzieła.
Mercyful Flames ma się cechować dość powolnym tempem akcji. W produkcji znajdziemy mocno zarysowane wątki horrorowe, a kluczową rolę będą odgrywały śledztwa – gracz spróbuje odnaleźć i wyeliminować ukrytych w miasteczku sługusów mrocznych sił. W dochodzeniach wykorzystamy przy tym różne środki i metody, wliczając w to przesłuchania z udziałem samodzielnie wynalezionych narzędzi tortur.
Mercyful Flames zmierza na pecety (zadebiutuje na platformie Steam) oraz konsolę Nintendo Switch. Produkcja na razie nie ma wyznaczonej daty premiery.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
19