Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2007, 11:48

Blizzard pracuje nad nowym MMO

Świat Warcrafta rozwija się w najlepsze, co oczywiście nie przeszkadza temu, aby Blizzard trzymał w zanadrzu kilka niespodzianek.

Świat Warcrafta rozwija się w najlepsze, co oczywiście nie przeszkadza temu, aby Blizzard trzymał w zanadrzu kilka niespodzianek.

Na stronie internetowej firmy w dziale praca pojawiło się ogłoszenie, w którym możemy wyczytać, że poszukiwany jest programista do praca nad technologią MMO nowej generacji. Czy oznacza to, że już wkrótce możemy spodziewać się jakiegoś oświadczenia w sprawie powstania kolejnego tytułu?

Najwyraźniej tak, ponieważ na oficjalnym forum World of Warcraft pojawiło się, co prawda nieco lakoniczne, ale wytłumaczenie, że chodzi tu o zupełnie nową grę, nie mającą nic wspólnego z ewentualnym rozszerzeniem do WoWa. Niestety nie podano żadnych dodatkowych szczegółów.

Znając dotychczasowe postępowanie Blizzarda, premiery nowego tytułu nie spodziewajmy się raczej szybko. Jest to jedna z tych firm, które starają się dopracować każdy z projektów w najmniejszym calu, dzięki czemu wydawane gry zawsze zdobywają olbrzymią popularność. Ponad osiem milionów subskrybentów World of Warcraft nie może się przecież mylić.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.