Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 listopada 2021, 10:36

autor: Czarny Wilk

Roczny PlayStation Plus od 159 zł - promocje w polskich sklepach

Od dziś w ramach promocji z okazji Black Friday w RTV Euro AGD, Media Expert, Empiku i innych polskich sklepach kupimy roczny abonament PlayStation Plus w bardzo atrakcyjnej cenie.

Sony rozpoczęło świętowanie nadchodzącego Black Friday mocnym akcentem. Dziś w elektromarketach w całym kraju ruszyła promocja na 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus. Abonament umożliwiający rozgrywkę sieciową i oferujący m.in. dostęp do zmieniającej się co miesiąc puli gier, usługi VOD PlayStation Plus Video Pass i dodatkowych zniżek na produkcje w sklepie cyfrowym kupimy już za 159 zł. Standardowa cena rocznej subskrypcji wynosi 240 zł, więc przecena jest całkiem spora.

PlayStation Plus na 12 miesięcy w obniżonej cenie kupimy w poniższych sklepach:

  1. RTV Euro AGD – 159 zł (cena z kodem „RPSPLUS12”)
  2. Media Expert – 160 zł
  3. Neonet – 160 zł
  4. Empik – 160 zł

Promocja obowiązuje do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. Po zakupieniu produktu otrzymujemy dwunastocyfrowy kod, który wpisujemy w PlayStation Store. Aktywując abonament przed 7 grudnia, uzyskamy dostęp do gier Knockout City (PS5, PS4), First Class Trouble (PS5, PS4), Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4), The Walking Dead: Saints & Sinners (PS VR), The Persistance (PS4) i Until You Fall (PS VR). Po 7 grudnia wymienione tytuły zostaną zastąpione przez inne produkcje. Aby grać w odebrane gry, należy posiadać aktywny abonament PlayStation Plus.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.