Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2021, 10:16

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Skyrim Anniversary Edition ma sporo błędów, a Bethesda zmaga się z patchem

Skyrim Anniversary Edition ma sporo błędów, które Bethesda musi załatać. Do gry niedługo trafi patch, który powinien naprawić zgłaszane przez graczy problemy.

W SKRÓCIE:
  1. Gracze skarżą się na liczne błędy w Skyrim Anniversary Edition – m.in. niekończące się ładowanie czy zacinanie gry.
  2. Bethesda pracuje nad patchem, który ma je usunąć. Wcześniej z pomocą (jak to zazwyczaj bywa) przyszli moderzy.

Bethesda pracuje nad patchem do Skyrim Anniversary Edition, który ma naprawić regularnie zgłaszane problemy z grą. Wśród przeszkód, na jakie natrafili gracze, są m.in. niekończące się ekrany ładowania, zacinająca się gra, czy też komunikat o konieczności zwolnienia 0 KB na dysku, który dokucza użytkownikom PlayStation 4.

Firma zdaje sobie sprawę z obecności wspomnianych błędów i według informacji, jakie pojawiły się na Discordzie, pracuje już nad patchem, który ma je załatać. Usuwanie zgłaszanych problemów trwa dłużej niż producent by tego chciał, więc patcha można spodziewać się dopiero na początku przyszłego tygodnia.

Jeśli nie chce się Wam czekać na oficjalną łatkę, to możecie sięgnąć po pomocną dłoń, jaką wyciągnęli do Was moderzy. Mianowicie stworzyli oni modyfikację, która pozwala przywrócić Skyrim AE do wcześniejszej wersji (Special Edition). Poza tym trwają także prace nad EngineFixesSkyrim64 (pluginem, który naprawia liczne błędy w grze) do tegorocznej edycji Skyrima.

Gra Skyrim Anniversary Edition zadebiutowała 10 listopada. Zagracie w nią na konsolach PS4, PS5, XONE, XSX oraz na PC.

Może cię zainteresować: