Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 grudnia 2012, 14:14

autor: sathorn

BioShock: Infinite, South Park, Dead Space 3, Metro: Last Light i inne. Najciekawsze trailery 10.12 - 16.12

Ależ obrodziło zwiastunów! W poprzednim zestawieniu najciekawszych trailerów nie udało się zamieścić filmików, które zostały zaprezentowane podczas gali Spike VGA 2012, na szczęście tym razem są one już bezproblemowo dostępne. Hity, wielkie produkcje, ale też free-to-play i niezależne platformówki - czego to nie ma w tym tygodniu.

Dzisiejszy przegląd najciekawszych trailerów jest wyjątkowo bogaty. Częściowo przyczyniła się do tego gala Spike VGA, która odbyła się nieco ponad tydzień temu. Wszystkie zwiastuny z tego wydarzenia możecie zobaczyć w poświęconym temu wydarzeniu newsie, część z nich znajdziecie poniżej.

BioShock: Infinite to jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku. Twórcy tego tytułu bardzo oszczędnie dawkują nam informacje i materiały pochodzące z produkcji – dzięki temu, każdy kolejny zwiastun jest dużym wydarzeniem. Na najnowszym możemy m.in. zobaczyć jak Elizabeth będzie nam pomagać w walce.

South Park: The Stick of Truth nie wzbudzało wielkiego zainteresowania z mojej strony, do czasu kiedy obejrzałem zwiastun opublikowany podczas Spike VGA 2012. Klimat kreskówki jest zachowany idealnie. Jeżeli komuś nie leży humor prezentowany w South Park, ten nie powinien się nawet zbliżać, reszta będzie zachwycona.

Restart serii Tomb Raider wzbudza duże emocje od pierwszego momentu, kiedy po raz pierwszy pokazano ten tytuł publicznie. Nowa Lara Croft, inny pomysł na zabawę, zupełnie świeże podejście. Najnowszy zwiastun pokazuje jeszcze więcej potu, bólu i wysiłku panny archeolog, w drodze ku przetrwaniu na dzikiej wyspie.

W sieci pojawił się nowy trailer gry Dead Space 3. Zwiastun zdradza nieco elementów fabuły, prezentuje tryb dla pojedynczego gracza i przybliża nam główną atrakcję trzeciej części horroru z Isaakiem Clarkiem w roli głównej – tryb kooperacji dla dwóch graczy.

Swojego zwiastuna doczekał się w zeszłym tygodniu także otwarta beta gry Hawken – jednej z najciekawszych gier free-to-play – a na pewno jednej z najbardziej efektownych. Gigantyczne mechy, zniszczenia, pociski, rakiety, silniki odrzutowe. Czego chcieć więcej?

Prawie co tydzień twórcy gry Metro: Last Light bombardują nas kolejnym filmikiem przygotowanym na potrzeby promocji tej produkcji. Tym razem doczekaliśmy się jednak nie żywych aktorów, a trailera z krwi i kości – prezentującego elementy rozgrywki. Włosy stają dęba.

Studio Relic Entertainment wypuściło zwiastun, mający nam zaprezentować tryb wieloosobowy w grze Company of Heroes 2. Ciężko w ciągu paru minut zaprezentować to, co czeka dowódców, planujących wyprawę na front wschodni II wojny światowej, ale warto rzucić okiem – chociażby dla podziwiania grafiki i fizyki.

Trzeciego już trailera doczekała się gra The Cave, będąca efektem współpracy Tima Schafera i Rona Gilberta (twórcy dwóch pierwszych części The Monkey Island). Zwiastun jest bardzo podobny do poprzedniego, również skupia się na prezentacji postaci, którymi przyjdzie nam kierować – poznajemy kilka nowych, ciekawych osobistości.