Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2017, 13:21

autor: luckie

Beyond Good & Evil 2 ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One

Udało nam się potwierdzić, że gra Beyond Good & Evil 2 zostanie wydana na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Informację o planowanych platformach można uzyskać po dołączeniu do tzw. Space Monkey Program na oficjalnej stronie produkcji.

Uczestnicy Space Monkey Program mogą liczyć na najświeższe informacje na temat Beyond Good & Evil 2. - Beyond Good & Evil 2 ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One - wiadomość - 2017-06-14
Uczestnicy Space Monkey Program mogą liczyć na najświeższe informacje na temat Beyond Good & Evil 2.

Beyond Good & Evil 2 to bez wątpienia jedna z najgorętszych zapowiedzi tegorocznego E3, a dla niejednego gracza zapewne i gra targów. Gdy jednak opadły nieco pierwsze emocje związane z nowym zwiastunem długo oczekiwanej produkcji, pokazanym podczas konferencji firmy Ubisoft, fani zaczęli się zastanawiać kiedy w końcu w nią zagramy i na jakich platformach. O ile na pierwsze z tych pytań niestety nie znamy odpowiedzi, to na drugie już owszem: Beyond Good & Evil 2 zmierza na PC, Xboksa One i PlayStation 4.

Doniesienia na ten temat pochodzą z forum NeoGAF (dzięki, VideoGamer!), ale udało nam się osobiście je potwierdzić. Otóż po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie gry do tzw. Space Monkey Program, mamy do wyboru właśnie trzy wymienione wyżej platformy, spośród których należy zaznaczyć preferowaną. Póki co nie wspomniano o ewentualnej konwersji na Nintendo Switch.

Space Monkey Program to sposób, w jaki deweloperzy Beyond Good & Evil 2 chcą zaangażować społeczność w tworzenie gry. Oprócz otrzymywania regularnych wiadomości, jego członkowie są zapraszani do dyskusji na temat projektów postaci, wpływów kulturowych, podróży międzyplanetarnych – słowem, wszystkich elementów produkcji. Ponadto wezmą oni udział w przyszłych testach gry.

  1. Oficjalna strona Beyond Good & Evil
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2