Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2019, 10:07

autor: Serek

Bethesda nie pokaże TES 6 ani Starfield na E3 2019

The Elder Scrolls VI oraz Starfield będą nieobecne na konferencji Bethesdy podczas E3 2019. Firma chce skupić się na zaprezentowaniu tytułów, które trafią do sprzedaży w najbliższym czasie. Czy to oznacza, że TES VI i Starfield ukażą się tylko na platformach nadchodzącej generacji?

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Starfield prawdopodobnie ukaże się już na nowej generacji konsol. - Bethesda nie pokaże TES 6 ani Starfield na E3 2019 - wiadomość - 2019-03-31
Starfield prawdopodobnie ukaże się już na nowej generacji konsol.

Mamy niezbyt dobre wieści dla wszystkich graczy, którzy z nadzieją spoglądali na zbliżające się targi E3 2019 w kontekście gier Bethesdy. Niestety, The Elder Scrolls VI oraz Starfield nie pojawią się na tegorocznej konferencji firmy w Los Angeles. Tę informację potwierdził Todd Howard podczas trwającej właśnie imprezy PAX East 2019 w Bostonie. Zapis wideo ze sceny możecie obejrzeć tutaj. Szef obu projektów zdradził, że na E3 firma chce skupić się na tytułach, których możemy spodziewać się znacznie wcześniej. Mowa tutaj o Doom Eternal czy The Elder Scrolls: Blades.

Zarówno The Elder Scrolls VI, jak i Starfield to gry, które zostały zapowiedziane podczas zeszłorocznych targów E3 w Los Angeles. Wielu fanów mogło się spodziewać, że w tym roku dostaniemy nieco więcej informacji o obu projektach. Prawdopodobnie te dwa tytuły będą produkcjami dostępnymi wyłącznie na nowej generacji konsol. Na potwierdzenie tych informacji będziemy musieli zaczekać najpewniej do E3 2020.

Bethesda podczas panelu na PAX East 2019 przygotowała miłą niespodziankę dla fanów serii The Elder Scrolls. Potwierdzono, że Shirley Curry pojawi się w szóstej odsłonie cyklu jako NPC. 82-letnia kobieta ma kanał na YouTube, gdzie w bardzo „babciny” sposób gra i opowiada o Skyrimie. To nie uszło uwadze pracowników Bethesdy, którzy postanowili umieścić jej postać w nowej grze.

  1. Oficjalna strona internetowa Bethesda Softworks
  2. The Elder Scrolls VI - jaki powinien być następca Skyrima?