Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2012, 10:30

autor: Sarge

Beta testy gry Diablo III zakończą się 1 maja

Na oficjalnej stronie internetowej gry Diablo III pojawiła się informacja o terminie zakończenia beta testów. Firma Blizzard wyłączy serwery 1 maja, by przygotować się do premiery końcowego produktu.

Firma Blizzard ogłosiła datę zakończenia beta testów gry Diablo III. Fani będą mogli brać w nich udział jeszcze przez kilkanaście dni. Udostępniono również film przedstawiający klasę Mnicha (ang. Monk).

Beta testy gry Diablo III zakończą się 1 maja - ilustracja #1

Serwery wersji beta przestaną działać 1 maja. Jak donoszą użytkownicy serwisu Reddit, do tego czasu w testach prawdopodobnie wezmą udział wszyscy chętni, bo beta jest obecnie dostępna dla wszystkich. Firma Blizzard do tej pory nie wystosowała oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Z kolei 1 maja wszystkie konta oraz informacje na temat stworzonych postaci zostaną zresetowane. Oznacza to, że postępy osiągnięte przez graczy w czasie testów nie będą się liczyły w końcowym produkcie. W dniu premiery (15 maja) zabawę rozpoczniemy od nowa.

Równocześnie firma Blizzard poinformowała, że do 15 maja oficjalne fora poświęcone grze będą dostępne jedynie dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Diablo III, posiadają grę StarCraft II: Wings of Liberty lub aktywne konto w World of Warcraft. Twórcy dziękują za udział w beta testach i zapraszają do odwiedzania oficjalnej strony internetowej, gdzie regularnie będą pojawiać się nowe wiadomości na temat Diablo III.

Na wspomnianej witrynie odblokowany został dział dotyczący klasy Mnicha (ang. Monk). Przeczytacie tam różne informacje na temat tej postaci, którą notabene mogą sprawdzać testerzy wersji beta. Udostępniono również kilkuminutowy film przedstawiający Mnicha w akcji wraz z polskim komentarzem.

Diablo III zadebiutuje 15 maja wyłącznie na pecetach, choć niewykluczone, że w przyszłości pojawią się także konsolowe edycje. Gra w naszym kraju zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej przez firmę CD Projekt. Już teraz możecie ją zamawiać m.in. w Sklepie GRY-OnLine, gdzie cena została ustalona na poziomie 179,90 złotych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo III

Diablo III